Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek visszajön még a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön még a csaj?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár hete ismertük meg egymást. Már volt 1-2 randi is. Egyik nap azt mondta, hogy megszeretett engem (magától mondta, nem én szedtem ki belőle). Még aznap találkoztunk egy kicsit. Másnap meg azt mondta nem megy ez neki mert nem érez semmit. Semmi előjele nem volt ennek, hogy csak így eldob. Ja és miért üzenetben kell ezt közölni?? Ti ezt értitek? Ennyire nem tudja, hogy mit akar?

2022. szept. 24. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Csak hagyd.
2022. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart megbántani. Ezért mondta. Utána meg leírta hogy mivan. Mert neki igy volt bátorsága. Kb. Ennyi.


Nem akar tőled semmitg

2022. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

"Ja és miért üzenetben kell ezt közölni?? Ennyire nem tudja, hogy mit akar?" - Ezeket tőle kellett volna megkérdezni.

Egyébként szerintem is annyi, hogy nincs benne gerinc. Azt nem tudom, hogy előtte miért mondta, hogy kedvel, de valami történt utána (talán a talin), ami miatt hirtelen változott a véleménye.

2022. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A találkozón se volt semmi olyan, ölelgetett is meg kézen fogva sétálgattunk. Lehet nem voltam elég bunkó vele?😆
2022. szept. 25. 09:12
 5/11 Smelly_Trash ***** válasza:
80%
Szerintem megtetszett neki valami más csávó.(igen, ilyen hirtelen)
2022. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Megszerettet , de csak mint embert, és mint egy "nagyon jó embert" nem akart megbàntani
2022. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"Ennyire nem tudja, hogy mit akar?"

Ennyire. Mit vársz egy kamasztól? :) De te magad is ugyanilyen vagy, nyugi, te se nősülni készülsz a következő 1-2 éven belül, nem azért szeretnél barátnőt...

2022. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Arról ne is álmodjak hogy visszaszerezzem mi?
2022. szept. 28. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Álmodni álmodhatsz, én megengedem.
2022. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért akarnád visszaszerezni?

És hogyan? Mit lennél hajlandó megtenni azért, hogy újra "a tied legyen" (miközben sose volt a tied...)?

2022. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!