Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy csak én képzelek-e bele többet, mint kellene. Mi a véleményetek? Esetleg mit csináljak, hogy közelebb kerüljek hozzá? Nehezemre esik fiúkkal beszélgetni 19L

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy osztálytársam, aki már egy ideje nagyon bejön, de próbáltam nem tudomást venni róla, mivel hogy az osztálytársam, és úgy gondoltam, hogy neki úgysem tetszenék. Viszont még tavaly észre vettem, mintha többször nézett volna az irányomba, meg amikor páros munkánál párba kerültünk, mindig oda figyelt arra, amit mondtam neki, és a következő alkalommal is emlékezett rá. Egy projekt feladatnál meg viccelődve “össze veszett” a haverjával, hogy melyikőjük üljön mellém, és a hajamat is megdicsérte (előtte nem sokkal voltam fodrásznál) Idén meg két tanórán is egymás mellett ülünk (mivel csak két sornyi pad van). Ilyenkor órán próbál velem is beszélni, meg egyszer kétszer szünetben is váltunk egy-kést mondatot. Meg egyszer az egyik szünet után ahol kakaós csigát ettem, az óra elején szólt, hogy a szám sarka csokis egy kicsit (még a barátnőim sem vették azt észre, pedig mindig szólnak). Nem tudom hogy ezekbe a dolgokba csak én képzelek bele többet, vagy nem. Mert alapjáraton ő mindenkivel kedvesen viselkedik

Tudom, hogy nem szerencsés ha össze jössz egy osztálytársaddal, de úgy gondolom, hogy mivel ez már az utolsó évünk, nem lehet belőle nagy gond, főleg ha ebből semmi sem lesz a végén 😅.



2022. szept. 27. 14:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele!
2022. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretnéd megpróbálni, akkor természetesen próbáld, ne bánd meg később, hogy mi lett volna ha :)
2022. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az biztos hogy szimpatikus vagy neki, szerintem próbálj meg közelebb kerülni hozzá.
2022. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból is kedves mindenkivel, lehet, hogy veled is csak az. Viszont így eléggé úgy tűnik, hogy érdekled, vagy szimpatikus vagy neki. Ezt ki kell deríteni. Így a végén szerintem nem olyan nagy gáz osztálytársnak lenni.
2022. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom mondani, amit az előttem szólók. Próbálj meg beszélgetni vele, valószínűleg nem lesz közömbös az irányodba, úgyhogy sok sikert!
2022. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, kiegészítésképpen még annyit tennék hozzá, hogy próbáld keresni a társaságát, kisebb "jeleket" küldeni, hogy úgymond biztos legyen a dolgában, jobban megjön az önbizalma és ő is jobban fog kezdeményezni.

Hajrá :)

2022. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Tegyél egy próbát. Ha nem teszed, lehet, hogy bánni fogod.
2022. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szeritem nem gáz ha összejösz az egyik osztálytársaddal.A mi osztályunkban kábé aki első óta az osztályban volt az összejött egy gyerekkel az osztálban.Bátran beszélgethetsz vele!Próbálj utalni arra neki, h szeris vagy belé.Esetleg gyakrabban ülhetnétek egymás mellet.Sok sikert!Persze nekem nincs ilyen jó lehető ségem mert az osztálytársaim nagyon rosszul néznek ki.
2023. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!