Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Az egyik este folyamán rámírt egy fiú, akit kb. 2 hónapja ismerek és szerelmet vallott nekem. Én nem viszonzom az érzéseit ezért először megpróbáltam viccesen megkérdezni, hogy komolyan gondolja e aztán pedig írtam neki, hogy nem szeretnék még kapcsolatot. Holnap fogok találkozni vele (együtt megyünk az iskolába) és azt írtam legutóbb, hogy majd akkor megbeszéljük személyesen. (Eddig beteg voltam ezért nem tudtunk találkozni) Már valószínűleg érti, hogy visszautasítottam, de mit mondjak holnap? Nem akarom megbántani, hisz mégis ő a legjobb fiú barátom! Szerintetek ezután is lehet még felhőtlen a kapcsolatun, mint régen? Egyébként ő az egyik padtársam is a suliban úgyhogy ez plusz nehézség. Tanácsok, tapasztalatok? Előre is köszönöm!

2022. szept. 29. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd h nem tudsz viszonozni az értéseit, csak barátként tudsz tekinteni
2022. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
érzéseit
2022. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Valószínűleg ezt fogom tenni!
2022. szept. 29. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy fel kell külön hozni ezt még.
2022. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem megemlíti majd. Ha nem akkor nem hozom fel a dolgot.
2022. szept. 29. 21:18
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Hozd már fel végre úristen. Hogy lehetsz ennyire töketlen félénk. Ennyire önző. Szerencsétlen a szívét kiönti és ahelyett, hogy megmondanád neki, mi a helyzet, odázod a dolgot, meg elviccelgeted, csak nehogy egy seggnyaló barátot elveszíts. Önző vagy.
2022. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Én ezt úgy értettem, hogy megkérdeztem tőle fogadott-e a fiúkkal vagy valami, mert szoktak ilyet csinálni. Megírtam neki, hogy nem akarok kapcsolatot és szerintem meg is értette. Jó barátok vagyunk, de részemről semmi több. Ha ezután nem akar velem beszélni nem hibáztatom nem erről van szó. Viszont minden csakra nyomul úgyhogy nem tudom, hogy mennyire gondolja komolyan. Ráadásul egy hete szakított a barátnőjével, de már elvileg mióta megismert tetszem neki. Viszont ettől függetlenül köszönöm a véleményed!

2022. szept. 29. 21:32
 8/13 A kérdező kommentje:
És szerintem az ilyet személyesen kell megbeszélni, amúgy csak tegnap este írt és ma reggel láttam.
2022. szept. 29. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre terelődik a szó, akkor legyél vele őszinte, sajnos ez így megy. Az nem valószínű, hogy minden a régi lesz, de talán.
2022. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm a válaszod!
2022. szept. 30. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!