Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feleségül vehetem a 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül vehetem a 16 éves szerelmemet?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem őt és halottam, hogy már 16 éves kortól lehet házasodni, ha a szülők beleegyeznek. Mindketten 16 vagyunk.

2022. okt. 2. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de én nem hinném, hogy ez a legjobb döntés.:/
2022. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem őt.
2022. okt. 2. 17:00
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen és akkor rögtön nagykorúak lesztek.
2022. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
#2 Én jelenleg 20 évesen sem veszem feleségül a barátnőmet, hiába szeretem nagyon, mert túl korai. Ne csinálj hülyeséget ilyen fiatalon. (Továbbá nem hiszem, hogy a barátnőd ebbe belemenne.)
2022. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#4 De ő is nagyon szeret. Azt mondta, ha én meghalnék vagy elhagynám őt akkor ő megölné magát mert anyira szeret.
2022. okt. 2. 17:04
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
#5 De mitől lesz attól jobb egy kapcsolat 16 évesen, hogy van róla egy papírotok?
2022. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Jogilag feleségül veheted, ha a lány szülei bele egyeznek! És ezáltal a lány is nagykorúvá válik. De egy 16 - 19 éves fiú, még szerintem nem elég érett arra, hogy megnősüljön. Először költözzetek össze, és éljetek együtt minimum 4 - 5 évet. És ha a lány is úgy gondolja 4 - 5 év együtt élés után, akkor már jobban azt lehet mondani, hogy vedd feleségül.
2022. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha 5-6 év múlva is együtt vagytok és szeretitek egymást, akkor érdemes már róla beszélni, de ilyen fiatalon kapcsolatok jönnek és mennek, mindegy, mekkora szeretetet éreztek a másik iránt. Nem is beszélve arról, hogy még most épül a jövőtök és valószínűleg mindketten gimnazisták vagytok. Nem vagyok szkeptikus, csak szimplán realista; nem biztos, hogy életetek végig együtt lesztek, még akkor sem, ha most így érzitek. Ha meg házasok vagytok, akkor még el is kell válnotok, nem elég egymást otthagyni, mint egy szakításkor.
2022. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

és akkor mi lesz ha összeköltöztök és nem tudtok megbeszélni semmit?

pl házimunka, gyerektervezés?

2022. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Manapság minden iskolás ennyire IQ light?
2022. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!