Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányt Snapchat-en bejelölt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt Snapchat-en bejelöltemm barátnak,ő vissaigazolr,hogy ismer.Régebb egy csoportba jártunk oviba,de azóta ő el mentem egy másik suliba.Idéntől egy +matakorara járunk.Hogy tudnám elkezdeni a beszélgetést?Kérjem el hogy mi volt a házi ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég szar duma lenne

Csak irj rá hogy hogy van, miujsag vele amiota nem talalkoztatok

Minek tanul stb

2022. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdheted így:

Szia! Ugye Te vagy XY, akivel schnapcsateltem és visszaigazolt? Valamikor egy oviba jártunk (hol). Hogy vagy, mi van veled, merre laksz, mit tudsz a többiekről...?

És elindul egy hosszúnak ígérkező barátság, kapcsolat...

2022. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
"Küldjél már egy félmeztelen képet, mert legutóbb oviban láttalak így, és hát szeretném látni, hogy mi változott."
2022. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amúgy az elemmel is így kezdődött,hogy elkértem a matek házit. Fél évig együtt voltunk, de drága én elcsesztem. És valószínűleg én vagyok az a elcseszett, de most az egyik legjobb barátom:) szóval gondold át mit írsz xd persze be is válhat. Drukkolok
2022. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4 vagyok, exemmel
2022. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!