Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Van bármi esélye szerintetek a dolognak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác osztálytársam. Eddig is láttam, hogy helyes srác, és mint osztálytárs szimpatikus volt, kedvesek voltunk egymással, néha beszélgettünk is, van másik srác is akivel így vagyok, de mindig is ő volt a legszimpatikusabb. Viszont semmi nem volt mögötte, csak jóban voltunk. Most úgy alakult, hogy együtt keringőzünk, mert hogy húzták a párokat ott akik nem tudták, hogy kivel akarnak táncolni. A keringő próbák pénteken esete vannak és 2-3 órásak. Most hogy elkezdtünk együtt táncolni elindult bennem valami, olyan gyengéden vezet, kedves, figyelmes a táncban is. És mivel van jogsija a próbák után felajánlotta, hogy néhányunkat hazavisz, de mi egy városban lakunk Bp mellett (be járunk suliba), ezért ugye mindenkit kiraktunk és ketten maradtunk. Rájöttünk, hogy éhesek vagyunk, így hirtelen ötletből vettünk, szörnyen egészséges gyors kaját, magunknak és ott meg is ettük. Nem szerette volna összekoszolni az autót amit megértek. Közben nagyon jót beszélgettünk, hasonló a humorunk, meg számomra az együtt evés ketten amúgy is egy intim dolog. Aztán ugye hazavitt, előtte beszéltük, hogy mennyi mindent kell a hétvégén tanulni, előrehozott érettségi, kis érettségi, mindenféle dolog lesz. És akkor mondta, hogy pihenjek is, és én is mondtam neki, kb így váltunk el. Nagyon kettős érzéseim vannak, mert ez lehet barátság is, meg esetleg több is, ami jó lenne, ha több, de ijesztő is, mert neki volt már barátnője nekem pedig sosem voltak ilyen sikeres “pasi dolgaim”. Őszintén érdekel, hogy mit gondoltok, meg ha van tanácsotok az is. Szóval segítség😅 18L

2022. okt. 14. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát sajnos ebből nem lehet leszűrni a dolgot, ahogy írtad csak osztálytárs kapcsolatban voltatok, ami azt jelenti hogy iskolában egy osztályba jártok, egyszer kétszer meg-meg esik egy-egy szó de ennyi. Érdemes inkább személyesen próbálkozni. Kifejezetten én is szoktam lányokkal elmenni valahova enni, csak baráti formán. De lehet ebben az esetben szerelemről van szó. Az ilyen kérdésekre nehéz csak úgy szituációból vagy jelekből feltenni a kérdés hogy:tetszek neki? Ahogy leírtad egy értelmes, segítő kész, extroveltárt fiúról beszélünk. Nem fog nagyon harapni ha megkérdezed, vagy legalább is egy közös ismerőstől információt kérni a véleményéről rólad. Inkább most tedd meg, mint hogy pár év múlva megbánt hogy nem kérdezted meg.
2022. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
igen, benne van a dologban az is, hogy kapcsolat legyen, de sztem legjobb amit tehetsz, hogy sodródsz, magadat adod, és látni fogod, merre halad a dolog: ha keres téged azon kívül is, ha kedvesebb veled, mint előtte, akkor alakulhat valami.
2022. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én annyit tanácsolnék, hogy egyelőre hagyd, hogy múljon az idő. Ha ezek az események megismétlődnek, akkor már lehet rajta komolyabban is gondolkodni.:)
2022. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Azt semmiképpen sem tanácsolom, hogy majd csak később gondolkodj, mert ahogy elnézlek, máris belezúgtál, úgy meg már nem lehet tiszta fejjel gondolkodni...

Mindenesetre minél hamarabb gondold át, hogy szerinted mi az, ami belefér egy fiú-lány kapcsolatba 18 évesen, minek mi lehet a pozitív és negatív következménye akkor, ha továbbra is együtt maradtok, meg akkor is, ha nem. Mi lehet a következménye, a folytatása egy csóknak, egy mozizásnak, egy kettesben töltött délutánnak, lehet-e szex, vagy nem, mi van, ha egészen véletlenül (ahogy az lenni szokott 18 évesen...) teherbe esel, mi van, ha az érettségi előtt, és mi van, ha az érettségi után, de még továbbtanulás előtt, stb. Ha úgy gondolod, valóban lehet ebből komoly kapcsolat is, akkor még mielőtt ágyba ugranál vele, vele is beszéld meg ezeket! Amíg úgy érzed, ciki lenne, addig ne feküdj le vele, csak akkor, ha már valóban (nem csak úgy érzed, úgy képzeled, hanem gyakorlati tapasztalatod is van már róla, hogy) mindent de mindent meg tudsz vele beszélni, őszinte tudsz lenni vele, képes vagy mindig magadat adni, nem érzed úgy, hogy meg kell játszanod magadat - és ő is ugyanilyen őszinte.

2022. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!