Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség kell nekem gyorsban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gicze kérdése:

Segítség kell nekem gyorsban? Van egy fiú és nagyon bejön. Legjobb barátom. Állandóan megsértődik meg most is letiltott azért, mert bejelöltem a haverjait. És közölte, hogy tudjam hol vagyok, mert nem vagyunk kapcsolatban és rossz.

Figyelt kérdés

Pls valaki írjon ehhez, mert nagyon rossz érzések vannak bennem eziatt!!!

És lehetőleg legyen értelmes!



2022. okt. 19. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem válaszolok privátra!


Amit írtál betegséget, abba nem szoktak belehalni, ha kezelve van.

Neked mi a bajod? Beteg vagy Te is? 😥

2022. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kamus görény a barátod, tipikus pszichopata zsarnok!

Felejtsd el, nekem exem volt ilyen 18 évig szivatott, kihasznált!

Mindenkit ellöktem magam mellől és mindenem odaadtam neki már szinte, ő meg másokkal kurogatott külföldön, meg minden karácsonykor egyedül voltam, mert náluk a "család" az ilyenkor csak szűk körben van együtt.

Ahha persze!


Amikor másodállást vállaltam már, akkor a nagy munka közepette ráébredtem, hogy miylenek a valódi párok meg csládok, és hogy én már kb a marson élek, nem a valóságban!


kibsztam a picsába és összejöttem az egyik kolléganőmmel, már mindketten munkahelyet váltottunk, de össze is költöztünk és már négy éve lövésem sincs egykori "Életem Szerelméről", ott egye meg a franc ahol van!

2022. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!