Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki szerelmes belém, de ezt csinálja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszem, ez már kiderült. Régebben írogattunk egymással. Most pedig kerül, mert nem szeretne kapcsolatot, mert sok lány összetörte már. Engem nem értem hogy emiatt miért kerül. Azt mondta az egyik barátjának hogy el akar felejteni engem. Közben meg a családjának beszél rólam. Ezzel mit kezdjek így? Amúgy Nekem is tetszik a fiú.
2022. okt. 20. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próálj vele beszélni erről, meg úgy általában bármilyen témáról. Lássa rajtad, hogy ő is bejön neked.
2022. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
+ kozben ereztesd vele hogy te nem osszetorni szeretned ot :)
2022. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem szeretne velem beszélni, vagyis úgy tűnik. De kozben az unokahúga meg mondta hogy otthon rólam beszél....
2022. okt. 20. 19:54
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék a terhére lenni, Szoval ez olyan kinos. Meg kerül is nagyon feltűnően.
2022. okt. 20. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél a csalódástól, ennyi az egész. Ha meg tudod őt győzni, akkor még lehet belőle valami.
2022. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan győzzem meg?
2022. okt. 21. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezeld, mint bárki mást, kedvesen, beszélgess vele mindenféléről, mint bárki ismerősöddel, osztálytárssal, akár fiú, akár lány. Nem azt kell éreztetni rögtön, hogy mint fiút tekintve akarod erőltetni a barátságot.

Aztán úgyis minden úgy történik, ahogy annak történnie kell.

Még elég gyerekes, szorong, nem akar csalódni? Ugyan! Ez maga az élet: reménykedünk, szeretünk, csalódunk, talpra állunk, az élet megy tovább.

2022. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!