Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdemenyezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdemenyezzek egy beszélgetést azzal aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyam tarsamrol lenne szó, és sajnos nem tudok mit mondani neki, mivel életben nem beszéltem még vele. Félek az elutasitastol. Tudtommal nincs barátnője, és zarojelesen RENGETEGET néz, szóval az a gyanúm hogy kölcsönös. Leginkább írásbeli beszélgetést szeretnék egyelőre, és azzal kapcsolatos tanácsokat, de jöhetnek a szemtől szembeni tanácsok is :) Köszönöm. 16L
2022. okt. 21. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írásbeli beszélgetéshez, messenger vagy email jöhet szóba. Vagy leírod egy papírra és odaadod neki.
2022. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Keress valami kozos pontot/temat, gondolok itt kozos tanarra,baratra,ismerosre

Storyjara is reagalhatsz, tehat ne egy szia miujsaggal kezd, ha kolcsonos a szimpatia barmit irsz visszafog irni, en jobban ajanlom a szemelyes beszelgetest kezdesnek, sokkal jobb

Itt 1-1 pelda szemelyesre es irasra, ami nem feltetlen jo neked de egy tanacsnak sztem igen:)

Szemelyesen:

Mikor olyannal emberrel beszelget akit ismersz menj oda es koszonj nekik, igy nem is lesz gaz, onnantol kezdve koszonhettek egymasnak barmikor, es utanna ra is kerdezhetsz hogy pl milyen oraja lesz stb

Vagy peldaul megkerdezheted hogy "Te nem az xy osztalyaba jarsz?" a lenyeg valami teljesen alap kerdesd tegyel fel neki amire nem igennel vagy nemmel kell valaszoljon


Irasban pedig eleg nehez elkezdeni, pl ha busszal jar suliba akkor irhatsz neki olyasmit pl "Szia, teged lattalak a xy buszon/ xy megalloban?"


Tudom nem a legjobb tippeket, de ihletet hatha tudsz meriteni, en is hasonlo helyzetben vagyok mint te, tetszik egy lany, annyi kulonbseggel hogy elkezdtunk mar beszelgetni, Tudnal nekem te is segiteni? pl abban hogy honnan tudhatnam meg hogy bejovok-e neki?:/

2022. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hungarikum_202 ***** válasza:

[link]


Hasznos dolgok vannak a csatornán :D

2022. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne féljél légy bátor! Köszönj neki! Keress egy témát amiről tudtok beszélgetni!

A messerger és az e-mail jó ötlet bár szerintem szemtől szemben hatásosabb. Lehet hogy chatben érdemes először hozzászólni de szerintem ez személytől függő. Amúgy mióta ismered/tetszik neked?

#2 beszélgess vele minél többet es meg fog látszani hogy kölcsönös-e!

Sok sikert nektek! Én is hasonló helyzetben voltam de nemrég összejöttem vele! Fontos hogy minél többet beszélgessetek vele abból minden kiderül!

2022. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!