Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam hogy egy platformon keresztül megtalalom egy osztalytarsam beszelgeteset egy masik fiuval es az osztálytársam elmondja a beszelgetesben h tetszem neki stb.aztan ennek az almomban nagyon örültem es utána alakultak tovább a dolgaink, a "romanc" koztunk.ez volt az alom. Elég fura volt az egész de mégis jo. Aztán másnap mikor találkoztam vele néztem a szemét, haját, megremegtem. Aztán azóta rá gondolok meg az álomra. Azota teljesen ossze vagyok zavarodva mint egy idiota. Nem merek ra nezni de kozben ra akarok. Na igen. Ez lenne a szerelem?(meg sose voltam szerelmes) tiszta ideg vagyok hogy mi ez az egész. Ja amúgy az osztalytarsammal eddig kb jo volt a kapcsolatom egy picit beszélgettünk szimpatikus volt ennyi.

2022. okt. 22. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyebár nem véletlenül jönnek az ilyen álmok...
2022. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet valamit
2022. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%
Nem vagy szerelmes jó eséllyel, csak bejön neked. Mondjuk ez kezdetnek jó.
2022. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ne érezd magad idiótanak

2. Merj ránézni

Kerdesedre a valasz: Azt te tudod eldonteni hogy szerelmes vagy e vagy sem, nem pedig idegenek errol az oldalrol

2022. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!