Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok (16-20), milyen kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (16-20), milyen kapcsolatot keresték?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg hogy milyen kapcsolatra vágytok. Milyen kapcsolatot szeretnétek. Mit kerestek egy fiuban?

Kérlek írjátok le azt is, hogy hány évesek vagytok.



2022. nov. 4. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tartósat kerestem, amíg kerestem és nem voltak olyan nagy elvárásaim amik kb ezek voltak: humoros, extrovertált, figyelmes legyen és ne lakjon a világ végén. 18-26 év között jöhet szóba. Kb ennyi, a kinézete nem igazán érdekel, mert azt személyiséggel lazán lehet kompenzálni, de ne lenyen nagyon túlsúlyos, ha macisabb alkatú akkor max 90 kg körül. 19 vagyok.


Amúgy szerintem a legtöbben hosszútávon gondolkodnak, legalábbis akiket ismerek, azok körében biztosan.


Nem kérek privátokat, nem válaszolok, van párom.

2022. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Tartós kapcsolatot keresek, és szerencsére össze is jött.

17

2022. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Hosszútávú, halálunkig kitartó párt/kapcsolatot szeretnék izgalommal, vonzódással, szeretettel egymás felé.


Egy olyan fiút keresek, aki mer kezdeményezni és eléri hogy vágyjak rá, viszont szeressen.

2022. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent
2022. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A tudomány szerint, akik monogám kapcsolatot szeretnének azok agymosottak a kereszténység által és a poligám kapcsolatokat kéne népszerűsíteni, mert az ember úgy van felépítve, hogy mindenkivel csak b@cni akar.
2022. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
#5 Mi a helyzet a szerelemmel?
2022. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó szerelmeset
2022. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Fogadja el hogy amíg tanulok nem költözöm össze vele ne siesse el a dolgot. Lehessen normálisan beszélni valamiről. Legyen külön és együtt is időnk. Külső nem számít annyira de én nem vagyok vékony. Ne a pénz körül forogjon minden. Max 7 évvel idősebb én 20 leszek nemsoká.
2022. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ebben azért ne legyél annyira biztos, bizonyos értelemben poligám, főleg párkeresésnél, de párválasztásnál monogámnak mondható és gyerekvállalás szempontjából is fontos, hogy a gyerek mindkét szülője jelen legyen az életében, talán nem annyira nagyon, de azért ott van pl. az ödipusz szindróma, ami az egészséges pszichoszexuális fejlődés egy része, ráadásul az apában is megnövekednek azok a hormonok a nő terhessége alatt, amik a gyerekvállalásban kulcsszerepet játszanak és még sorolhatnám. Ha az embernek lenne 20 felesége, nem hogy azzal a 20-al nem tudna foglalkozni, de még a gyerekeivel sem.
2022. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!