Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, milyen kinézetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, milyen kinézetű fiú/lány jön be nektek?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy milyen külső belső tulajdonságú illető jön be nektek. Küldhettek képet is. Kérlek írjatok KORT is!

2022. nov. 4. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Hosszúkás sötét hullámos haj, magas, vékony testalkatú, kockahas (de nem az a nagyon kigyúrt, az nem jön be), szép, ápolt kezek, “álmos” tekintet.


Nekem nem jönnek be a nagyon férfias srácok, inkább az ici picit nőiesebb kinézetű fiúkat preferálom (persze ne nézzen úgy ki, mint egy lányt).


17/L

2022. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Belső tulajdonságok : kedves, megértő, őszinte, hűséges, udvarias, magabiztos, türelmes, vicces, kissé szarkasztikus.


Írhatnék többet, de nem akarom, hogy túl hosszú legyen. #1 voltam.

2022. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a valaszad
2022. nov. 4. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

külső:

alakra inkább szálkás (nem tudom ezt hogyan lehet jól elmagyarázni), legyen legalább akkora mint én (172 vagyok)

szeretem a kicsit mongolid szemet, szerintem nagyon jól néz ki

igazából ezen kívül nincs nagyon semmi specifikus

belső:

törődjön velem, mutassa ki, hogy szeret

mivel én inkább visszahúzódó vagyok jó ha ő kezdeményez

16l

2022. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Belső: legyen emberi elsősorban ( xD), ideális ha van humora, türelmes, megértő vagy próbál az lenni, nem gondol furának ha mozi helyett temetőt ajánlok ( ez közbe még beszélgetni is lehet), nyitott, bármit elmondhatok neki, keressen ő is, ne csak én.


Külső: hosszú haj ( mindegy milyen ezen belül), vékony elsősorban, hord ékszereket, előnyben részesíti a sötét színű ruhákat.


( a válaszom mindkettő nemre értendő)

2022. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, bocsi a kor lemaradt: 16/L ( 5. válaszoló)
2022. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányként legyen őszinte, de ne legyen megjátszós. Ha jó a kedve, vállalja fel, azt is, ha rossz, de egyikből se akarjon hasznot húzni. Legyen tisztán látó, becsületes, következetes, és igazságos. Szeresse magát, úgy tudjon másokat is szeretni. Legyenek konkrét egyedi elképzelései a világ dolgairól. Kinézetre: barna, hosszú haj, barna, vagy barnászöld szem, karcsú vagy sportos testalkat, 155-175 közti magasság, alapjáraton visszahúzódó de azért nyitott az újdonságok irányába. Legyen egy őszinte álomvilága, amit közösen, kiegészítve az enyémmel hajthatnánk, együtt.
2022. nov. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!