Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjam be neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjam be neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A helyzet sokkal komplikáltabb mint ahogy gondoljátok mivel nemrég ismertem meg igazán ezelőtt 1 héttel egy verseny közben , sokat beszélgettünk, s megegyeztünk hogy kedden következő edzésen találkozunk, én el is mentem edzésre viszont ő nem volt jelen , úgy gondoltam hogy majd a következő edzésen beszélek vele , s bókkolok neki , de csütörtökön sem volt ott. Aztán mai napon el jött, de reggel itthon problémákba ütköztem így később tudtam csak elmenni edzésre , de mire oda értem ő már elment az edzésről. Mivel ő más egyletnek a tagja így az edzője is más, s az edzője meg pont december 4.-ig nem lesz , így azt jelenti hogy ő sem . Ezáltal nem tudom hogyan mondjam így el az érzésem iránta , hogy várjak egy hónapot nagyjából vagy írjak rá neten, s ott mondjam el neki. Tudom hogy személyesen jobb lenne bevallani , de attól tartok hogy addig pasija lesz , s ezáltal az egésznek vége , s ha el is utasít akkor meg ne menjen a barátság rovására.. ( Sajnos csak edzésen tudok vele találkozni. )

Remélem tudtok segíteni ebben a helyzetben, előre is köszönöm!



2022. nov. 13. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Várják inkább egy kockázatos hónapot
Vagy írjak rá neten
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem még elég korai lenne bevallani neki, hogy szereted. Ha így is van, ez ijesztő tud lenni, hogy minden előzmény nélkül csak kibuggyan belőled. (Valószínűleg vissza fog utasítani, és nagyon kínos helyzet elé fogtok nézni)

Légy türelmes, először hívd el randira (kifejezetten randira, ahol csak ketten vagytok (ne valami szórakozóhelyre bulizni, vagy hasonló)), és beszélgessetek, egyetek egy jót, ismerjétek meg egymást.

Látszódni fog, ha érdeklődik irántad, ha minden jól megy, eljön a pillanat, amikor megcsókolod, és aztán szépen szerelmet is lehet vallani, de mindenképp személyesen.

Írj rá, de ne írd le neki, hogy bele vagy esve, mint az albán szamár a gödörbe, mert kevés az esélye, hogy viszonozza már most, ennyi ismerettség után. Hívd el egy randira, és kerüljetek egymáshoz egyre közelebb.

A párkapcsolat nem egy sprit, hanem egy maraton (már az elején is, ha nem egyéjszakás kalandra vágysz)

2022. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy se mondd el egyelőre! Ebbe te most kicsit belelovaltad magad, de ijesztő lenne neki, mert ő lehet, hogy a létezésedről sem tud. Tehát először ismerd meg és ő is ismerjen meg. Ha találkozol, beszélgess vele,

érdeklődj iránta, és te is mutasd be magad. Testvér, érdeklődés, szülők foglalkozása, merre lakik, mi az edzéssel a célja, mióta csinálja, te mióta csinálod, stb.

Ha ez sikerül, és jól érzitek magatokat közben, akkor kérdezd meg, hogy van-e kedve veled találkozni hétvégén? Ha igen, akkor találd ki, hogy hová hívod. Lehet több ötleted is. Séta, cukrászda, múzeum, új park megtekintése, gördeszka verseny, stb. 49f

2022. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne egy randira hívd el, hanem többre. Más-más helyszínekre, kellemes, játékos élményekre. Ne görcsölj rá semmire. Legyél laza, figyelmes, nem tolakodó. Ne merevedj bele, hogy “jujj, most ez randi”, hanem figyelj rá, kérdezd, játssz, néha nézz bele fürkésző kedvesen a szemébe. Mosolyogj rá, de ne tolakodj.

Fokozatosan, türelemmel. Derűvel.

A lányokat riasztja a búval bélelt szerelmetes ifjú, akiről még nem tudnak semmit. 🙂

Türelem rózsát terem.

2022. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!