Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak a nálam sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nálam sokkal alacsonyabb fiuknak jövök be?

Figyelt kérdés
én se vagyok olyan magas de megfigyeltem hogy eddig a legöbb fiu akinek bejöttem sokkal alacsonyabb nálam és tényleg elég sokan voltak igy de ez miért van igy vagy mia. vonzo igy?

2022. nov. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
185cm vagyok, lehet bejönnél nekem, probléma megoldva :D
2022. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem. Mi azzal a baj hogy alacsonyabbak a srácok akiknek bejössz? Ugyanúgy lehetne belőlük jó partner
2022. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én bírom az alacsonyabb csajokat, szóval nem tudom :)
2022. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így hozta az élet. Biztos lesz majd egy magasabb partnered.:)
2022. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

#2 mai lányokat zavarja, ha alacsonyabb a srác, vagy csak nem ér el egy vizonyos magasságot. Van aki 180cm alatt nem is ismerkedik.


Válasz a kérdésre: nincs oka, vagy te vagy átlagon felüli magasságú vagy csak random ezt hozta a sors.

2022. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Értem én, hogy ez a helyzet, viszont logikát benne azóta se látok. 165 cm magas fiú vagyok (meg a 2-es válaszoló is) és egy közel 10 centivel magasabb barátnőm van.
2022. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 logika nincs benne. Inkább baj van azoknak a csajoknak a fejében akik ez alapján választanak párt.
2022. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!