Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogyha valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha valakibe szerelmes vagyok akkor állandóan izgulok, hányingerem van?

Figyelt kérdés
Volt már olyan is hogy találkozó előtt hánytam mert úgy izgultam, egyszerűen elkap ez az érzés és felek ha vele vagyok akkor is megtörténhet. Egyszerűen már majdnem azon a szinten vagyok hogy nem merek találkozni

2022. nov. 19. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Megfelelési kényszerből fakadó szorongás.
2022. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha minden stresszhelyzetben ilyen vagy, akkor csak az izgulás. Ha viszont csak ezzel az emberrel van ez így, akkor tényleg megfelelési kényszerről lehet szó.
2022. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mit tudok ellene tenni?
2022. nov. 19. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha közelebb kerültök egymáshoz, sikerül majd legyűrni ezeket. Én is ilyen vagyok, de aztán, mikor tudtam, hogy ő is szeret, ez megszűnt.
2022. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!