Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal minden jól ment,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal minden jól ment, volt egy fickója, de igazából engem szeretett mindvégig, most pedig törölt mindenhonnan, és még a hívásomra sem reagál?

Figyelt kérdés

Aztán tegnap letiltott, letörölt mindent (még olyanokat is, amit a fickója előtt írtam neki, pedig hónapokkal ezelőtt történt, mikor még a srác képben sem volt), és nem beszél velem, pedig semmit nem tettem.


Mit lehet csinálni ilyenkor?


2022. nov. 22. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Elengedni. Mondjuk.

Nyilván rájött, hogy a kapcsolata fontosabb, téged meg jobb elfelejteni. Ez a "mindvégig engem szeretett" duma meg amúgy is kamu. Honnan tudnád te ezt? Mondta? Még akkor se biztos.

Sajnálom, de ez ilyen. Nem jó dolog 3.-nak lenni egy párkapcsolatban. Keress mást.

2022. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Erre most feloldott, és azt mondta, hogy szeret... Jézus f*sza.
2022. nov. 22. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Kár, hogy nincs operai műveltséged. Miz énekel a mantuai herceg ? ...ne higgy a nőnek, ne hallgass rája, hazug a szája, bármit is mond...
2022. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a lány kicsit zakkant. Már abba is kockázatos volt belemenned, hogy másodiknak használt. Most még kaptad ezt az "ajándékot". Zűrös a csajszi, sajnálom. Próbálj meg mást keresni, mert csak még jobban ki fog csinálni, ha hagyod magad.
2022. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged szeretett, ez biztos. Ha valakit szeretsz, akkor nincs mellette kapcsolatod, meg nem viselkedsz így vele.
2022. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne senkinek sem harmadiknak lennie. Egy kis önbecsülés sosem árt.
2022. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit komplikált, mert történtek köztünk dolgok, de a srác zavart be, szóval én voltam előbb, és nem a srác.
2022. nov. 22. 14:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de akkoris, önbecsülés. Konkrétan a srácot választotta helyetted. Ilyen lány után nem éri meg futni.
2022. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát hidd el, nem szórakoznék, ha nem szeretném... És ha nem mondogatná mindig, hogy szeret.
2022. nov. 22. 14:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a helyedben. Jót elszórakozik veled a csaj
2022. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!