Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig össz-vissz 2x beszéltünk instán. Élőben viszont jól el tudunk beszélgetni. Bulin találkoztam vele, elhívtam inni, nem jött, akkor azt hittem nem érdeklem. Aztán buli vége után fél órával, hajnali 4 kor rám írt hogy bocsánatot kér és hogy bepótoljuk, mert valami vitája volt és mindig elrángtatták valahova és elfelejtette. Még aznap ráírtam hogy mizu, hogy van, mennyire ütötte ki a buli, de azóta nem beszéltünk. Megint írjak neki én? Vagy hagyjam hogy ő is írjon? Tudom hogy vannak olyan lányok akik szeretik kéretni magukat és hát nem is az ő dolguk a férfiak meghódítása hanem nekünk őket, de attól még írhat nem?


17/F



2022. nov. 22. 16:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy időbeli infó: 2 nap telt el azóta mióta megkérdeztem hogy van
2022. nov. 22. 16:30
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha amúgy elvagytok, szerintem simán ráírhatsz ujra hogy mizu. Látod egyszer egy vita miatt mondott nemet, nem veled volt a baj. Lehet most is történt valami, ki tudja.. nem veszitesz semmit azzal, ha írsz neki.
2022. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól el vagytok együtt akkor írj neki. Lehet ő is pont azon gondolkozik hogy írjon e vagy ne. Aztán ha jót beszélgettek akkor legközelebb ő fog keresni
2022. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Írj neki nyugodtan, tuti nem fog haragudni érte. :)
2022. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Ha két nap már eltelt az nem két perc nyugodtan írhatnál neki
2022. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Az a legjobb, amit tehetsz.
2022. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben meginvitálnám egy újabb bulira, ha már feldobta, hogy bepótoljátok.
2022. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, maradj férfi és helyezd előtérbe a büszkeséged. Nem írunk kétszer nőnek. Ha elsőre nem válaszol akkor nem méltó a figyelmedre. Azzal meg ne áltasd magad, hogy kelleti magát, amikor kelleti magát közben azért kommunikáltok és visszaír. 2 nap alatt biztosan látta hogy írtál és el is olvasta, ne legyen kétséged felőle. 2022-ben nincs olyan fiatal aki 2 napig ne nézné meg az üzeneteit. Ha tényleg 2 nap alatt nem írt semmit akkor egyértelműen nem érdekled, és ha addig irogatsz neki ameddig szánalomból nem ad neked egy lehetőséget, minden férfiasságot elvesztesz és te leszel a nő a kapcsolatban. Nyilván túlzok, de ne vesztegesd az idődet, ha 2 napig nem válaszolnak neked az a napnál világosabb, hogy nem érdekled
2022. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Félreérted, az utolsó beszélgetésünk az ő üzenetével zárult le
2022. nov. 23. 19:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam hogy a beszélgetés óta telt el 2 nap
2022. nov. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!