Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak milyen szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blabla bala kérdése:

Egy lánynak milyen szöveggel tudnék legjobban szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Kérlek valaki egy néhány soros verset vagy szöveget írjon nekem. Az én verseim nagyon gagyik szerintem.

2022. dec. 2. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy írásban szeretném először
2022. dec. 2. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Hello csajszi

Kell a kajszi

-Petőfi Nándor


Mindig bejön.

2022. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus egy vers, de szerintem inkább hívd el sétálni, cukrászdába, múzeumba, koncertre. Legyél vele együtt, legyél rá kíváncsi, kérdezz tőle és közben mutasd be magad is neki, hogy te milyen vagy. Ha ez mind sikerül és még azt is hagyja egy idő után, hogy megfogd a kezét és úgy sétáljatok, akkor írhatsz neki egyet te magad.
2022. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%

Te vagy, ki legtöbbet jelented nekem

te veled kerek életem

mint a mézes puszedli, nem vitás

ez a szív rád talált.


sok sikert tesó, hódítsd meg

2022. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-mal értek egyet. Egy szerelmi vallomás el is riaszthatja a madárkát. Jobb előbb megismerkedni, bizalmat építeni, közös pontokat találni, együtt röhögni, csavarogni stb. És ha eljön a pillanat, akkor egy kézfogás is elég.
2022. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se vallomással kezdenék.
2022. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!