Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már egy hónapja együtt vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hónapja együtt vagyunk de olyan furcsán viselkedik, nem adja be a derekát. Játszadozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még suliból ismertem meg még voltak évfolyamos találkozok akkor is váltottunk 5-6 szót, már akkor tetszett nekem. Azonban tudniillik én extrovertált vagyok szóval eléggé könnyen nyílok meg másoknak meg mindenki ismeri meg én is mindenkit. Nyilván egyszerre több csajjal flörtöltem(bánom is) de ezt is azért hogy kiismerjem melyik lenne az igazi. Aztán végül ő fogott meg nagyon, azért is mert nem a melle meg a segge fogott meg :D, hanem szép az arca haja mosolya minden. Ilyen kis igazi barátnőnek való. Viszont ő meg pont ellentétem, sokkal zártabb és érzem rajta, hogy önbizalom hiányos. Ami ellen persze teszek dicsérem amikor tudom. Csomoszor az van hogy ő ír meg találkozunk elején bevallom nyomultam nagyon meg akartam csokolni de visszautasitott hogy neki ez meg fura igy. Megertettem persze de azert csalodott is voltam.(bocsanatot kertem, mondtam hogy nem tudom mit tegyek mert mas lanyok ezt szeretik , aztan azt sem akarom hogy unalmas legyen mert nem lepek) Aztan javitottam magamon kovi talalkozon mar kezen fogva setalgattunk tok jot beszelgettunk. Hazakisertem valameddig. Azonban azt erzem rajta mintha nem vonzodna hozzam vagy nem kivanna vagy nem lenne szerelmes belem. Vagy en vagyok kanos vagy az aki szerelmes tipus. Vagy csak nem adja derekat mert neha azt erzem mintha nem az hogy 100%ban erdeklodik hanem 145%ban csak ez ritkabban van. Elvittem korizni ott is tok jott jatszottunk beszelgettunk nem is nyomultam ott se. Az egesz jo volt nyilvan kivantam meg minden de visszafogtam magamat. Az egesznek a lenyege hogy valoban jobb egy olyan lannyal egyutt lenni aki nem adja be derekat egybol nem maszik masnak olebe. De attol felek hogy most itt igy vagyok vele kuzdok meg minden de nem lesz gyumolcse az egesz dolognak. Az egeszre az a jo szo hogy meg nem erzem azt hogy o az en erdekeimet az sajatja ele helyezi. Mert en igen kell lemondok dolgokat csak hogy vele lehessek. Szoval ilyenkor mi van jatszik velem vagy csak sok ido kell neki mert ha en itt tobb evig itt vagyok vele es nem lesz semmi komolyabb akkor nem tudom tokon szurom magamat.Oszintek vagyunk egymassal nagyon

2022. dec. 4. 14:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyan is van hogy valamelyik szünetben mikor tudnánk találkozni akkor sorit nez es leirja hogy bocsanat sorit neztem. Valamikor meg oda jon neha en is oda jovok tehat ilyen nagyon osszezavarodott lettem
2022. dec. 4. 14:56
 2/10 A kérdező kommentje:
Legutóbb pedig az volt, hogy volt valami vita es mondta nem akar elvesziteni meg baratnojet se de az lenyegtelen de mondja csak nem erzem rajta. Es fontos info hogy ezt ugye messengeren beszeltuk tehat nem eloben teljesen confused vagyok
2022. dec. 4. 15:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Csomoszor veszek neki csokit, ajandekokat, most nala van a pulcsim is.
2022. dec. 4. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

,,ilyenkor mi van jatszik velem vagy csak sok ido kell neki" - bármelyikről is van szó, úgy tűnik nem illik hozzád. Az ilyent meg felesleges erőltetni, csak az idődet veszíted. Mit gondolsz, ha fiúként így vislekednél ahogy ő, akkor ő vagy bármely lány/nő várna rád...? Ugye, hogy nem. Fel se merülne benne hogy az idejét vesztegesse rád.

,,azt erzem rajta mintha nem vonzodna hozzam vagy nem kivanna vagy nem lenne szerelmes belem" - Akkor miért akarsz feleslegesen utána futni és az idődet elfecsérelni?

,,mondja csak nem erzem rajta" - Bármit is mondjon. Ha nem érzed rajta, az nem véletlen van.

2022. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De en meg szeretem, nehez lenne ezt igy eldobni. Siman lehet az is, hogy csak meg nem erett egy kapcsolatra, meg sokat mondta az elejen hogy nala a bizalom nagyon fontos. Mindketten 15-15 evesek vagyunk
2022. dec. 4. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de majd hülye lenne 1 hónap után beadni a derekát.

Ha te meg nem bírod ki, akkor keress mást, aki beadja.

2022. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülye? Én kibírom ha látom hogy van értelme
2022. dec. 4. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ő lenne hülye, nem te és feltételes mód!
2022. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy ezt leírtad, szerintem okkal távolságtartó… Jól teszi, hogy védi magát. Neked meg egy jó önismereti gyakorlat, hogy végre valaki nem “tizenkettő egy tucat”. Tiszteld és becsüld meg.
2022. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még bőven ráér 15 évesen.

Majd ha eljut oda a kapcsolatotok,ki fog bontakozni..de még nagyon fiatal.

2022. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!