Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, készen állnék e a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, készen állnék e a kapcsolatra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu baratom akit regota ismerek de csak most egy par honapja kezdtunk el ugy jobban beszelgetni. Minden nap beszelunk, es nagyon jol elvagyunk aranyos srac.Egyszer szoba jott hogy van ilyen pocky game (nemtudom ismeritek-e, japan kaja ugx nez ki mint egy ropi csak csokiba van martva)es azzalszoktak olyat jatszani hogy valaki a szajaba veszi es a masiknak ugy kell megennie.szoval ez volt a tema es akkor elkezdtunk igy komolyabban beszelgetni es megkerdezte hogy koran lenne e a smarolashoz (4.tali) ugy hogy elotte meg ilyenrol nem annyira volt szo.de nemreg elmentunk (pestre) ketten, vonattal 2-3 oras ut es odahuzott magahoz meg minden aztan amikor ketten maradtunk a fulkebe lekapott,utana ott pesten nem egyutt voltunk mindketten mentunk a sajat dolgunkra(sok kozos baratunk van, csak o a fiutarsasaggal volt en meg a lanyokkal)de egyutt mentunk haza masnap es aznap tobbszor is megcsokolt. A kapcsolatrol annyit beszeltunk hogy kb mennyi ido utan mondjak azt az emberek hogy jarnak es arra jutottunk hogy lehet meg koran lenne (vagyis igy gondolom) viszont olyan mintha egyutt lennenk de meg igy hivatalosan nem. Szoval most nem tudom mit gondoljak vagy mit csinaljak egyaltalan. Valaki velemenyeket, otleteket?

#csók #kapcsolat #Nem állok készen a kapcsolatra
2022. dec. 5. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő után mondják az emberek, hogy járnak?

Engedjétek el ezt, hogy ki mikor definiálja a kapcsolatot. Nincs olyan, hogy 10. csóktól járunk, 4. randin le kell kapni a csajt. Bullshit.

Beszéljétek meg, és járjátok a saját utatokat. Ha az első randin jöttök össze, akkor első randin jöttök össze. Nincsenek határidők, kötelezettségek. Az a fontos, hogy egymással megbezséljétek, hogy mit akartok, mit terveztek.

2022. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj az érzéseidre. Ha jól esett a csók Vele, akkor tök jó, szerintem már most is jártok. De ha meg csak kíváncsiságból csókolóztatok, és ő mondjuk neked nem jelent semmit, akkor ne legyetek együtt. De akkor ne is csókolózzatok. Lefeküdni is akkor kell vele, ha már mindketten úgy érzitek, hogy itt az ideje.

Szerintem egyébként ez egy szépen kezdődő kapcsolat, szerintem nyilvánítsátok ki egymás felé, hogy ti már egy pár vagytok.

De nem egészen értem, mi más lett volna a cél, mint hogy ez legyen belőle? Ha tudtok jól beszélgetni az szuper.

Sok boldogságot! 49f

2022. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az elozo irta hallgass az érzéseidre. Ha bejon akkor siman jarhattok. Ahogy elnezem a helyzetedet semmi nem fog kulonosebben valtozni ha kimondjatok hogy egyuttvagytok
2022. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

En is valahogy igy gondolom, es eleg regota tetszik.... csak nem vagyok biztos benne hogy jo otlet lenne e

De koszonom szepen a valaszokat!♡

2022. dec. 5. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bízd a szívedre!
2022. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt megkérdezhetnéd a sráctól, hogy ő hogy gondol rád? Szerintem csókok után már ennek illene következnie. 2# voltam. Vagy ha nem, akkor ez elég súlytalan és üres volt így. Tehát ő azért ne gondolja azt rólad, hogy te akárkivel csókolóznál. Kivéve, ha ez az igazság. Ha nem így van (gondolom nem így van), és ő kell neked, akkor meg tiszteljétek egymást annyira, hogy a csók = kapcsolat.
2022. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én egyelőre várnék egy kicsit (1-2 hetet) és ha ezidő alatt minden így marad, akkor szerintem megpróbálhatjátok, de a legfontosabb a kommunikáció.
2022. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannak, akiről még azt sem érzem, hogy tulajdonképpen járok-e már vele, vagy sem, nem engedném meg, hogy megcsókoljon. Előbb menjetek külön kettesben randikra, kirándulásokra, és ha már a sok beszélgetés után kiderült, hogy tényleg egymáshoz valók vagytok, akkor jöhet a csók. Persze, ha vonz a fiú.
2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Senior Séf ***** válasza:
90%
Ne csinálj semmit. Majd jön valaki, aki mellett semmi kérdésed nem lesz.
2022. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazabol az a helyzet hogy azert vannak keddeseim mert mindketten vallasos csaladba szulettunk, es ezalatal ismerjuk egymast, es ezert van nagyoon sok kozos baratunk is mindenfelol.

Szoval igazabol az a kerdeses hogy a kapcsolatra igent mondanek e mert a szulok nem nagyon orulnenek nekunk, meg ilyenek, raadasul egy ilyen kapcsolat altalaba nagyon sokaig tart. Szoval 8# és 9# pont ezert kerdes, mert soha nem tetszett meg igy senki mint o es ezert gondoltam ra hogy mi lenne ha osszejonnenk. De egyebkent egyre jobban ugy tunik hogy osszejovunk. Koszonom szepen a tartalmas es segito valaszokat!

2022. dec. 6. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!