Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem én is neki vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem én is neki vagy csak hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy sportnap amire kihivtam par haveromat.Az egyik hozott egy csajt aki megtetszett de nem akartam tőle semmit akkor mert nem tudtam hogy a haverom aki hozta az azért hozta mert alakulóban vannak vagy csak barátok.A csaj rám nézett sokszor volt hogy talán szemeztünk is.Távolról háttal állt felém , megnéztem a fenekét és ő ezt valószínűleg észrevette.Ennyivel meglehet bántani lányt vagy ez elég annyira hogy bunkónak perverznek nézzen?Aztán így páran elmentünk kajálni az egyik haverom megjelölt egy snapen engem, a haverjaimat és a csajt.Ezután pedig mindenki ment haza.A csaj remove friendelt engem snapchaten.A héten volt egy focimeccs a városban ahol az a haverom is ott volt aki kihivta a csajt.A csaj is ott volt azon a meccsen.A büfénél álltam sorba (már sötét volt)észrevettük egymást egymás szemébe néztünk kb 1,5 méterre álltunk egymástól.Nem rántotta el a fejét, szeme mintha csillogott volna meg “kinyitotta teljesen”a szemét.(ezt nem tudom megfogalmazni)

Lehet valami esélyem nála vagy utál engem és bunkónak tart???



2022. dec. 11. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Aznap törölt snapchaten? Ha igen, akkor sajna nem vagy szimpi neki.

Eszrevetted, nem is koszontel neki? :D

2022. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem köszöntem neki azon a sportnapon, 6an voltunk abbol en+3 haverom allt ott a bufenel + az a gyerek akit ismer is
2022. dec. 11. 00:59
 3/8 A kérdező kommentje:
———>csak az köszönt neki
2022. dec. 11. 00:59
 4/8 A kérdező kommentje:
És igen aznap
2022. dec. 11. 00:59
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak hüIye...
2022. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem játszik veled.
2022. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

7#-es ennyiből megmondod?


Kérdező, szerintem ha a haverod hozta magával az jelent valamit. Úgyhogy inkább hagyd békén

2022. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha érdekelnéd, akkor nem bántanád meg a feneke bámulásával, épp ellenkezőleg. Ha egy srác bejön nekik, akkor "jajj de édes a fenekem bámulja, elolvadok", ha nem jön be nekik, akkor "ez a perverz disznó a fenekem bámulja, mit képzel magáról?"
2022. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!