Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nem normális dolog, ugye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális dolog, ugye?

Figyelt kérdés
Jár az osztályunkba egy lány aki elég régóta bejon nekem(tisztázzuk én fiú vagyok) és elhivtam moziba, azt mondta hogy szívesen eljon velem, és hogy utána beugorhatnank kajálni, meg is volt a randi, és kérdeztem hogy elvigyem e mert hát hideg van.Azt mondta nem kell mert jön érte a pasija!!!Megkerdeztem hogy ezt hogy a f-ba érti, és mondta hogy úgy ahogy mondja, és nem érti mit problemazok ezen.Ezutan én fogtam magam és elmentem. Másnap köszönt nekem, meg úgy csinált mintha én is a barátja lennék( persze a másik pasija nem volt ott) és teljesen nem értem hogy ezt hogy gondolja.Tudja a másik csávó hogy jelenleg két "baratja" van, és normálisnak tartja ezt? Azt se tudom hogy mondta e neki a csaj hogy randira jön velem....

2022. dec. 12. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Moziba meg kajálni az ember a barátjával is elmehet. Biztos vagy benne, hogy a csaj is tudta, hogy randira mentek?
2022. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szép.
2022. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez az úgy csinált, mintha a barátja lennék miről szól?
2022. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két embere. Te csak egy barátja vagy, a masik meg a pasija.
2022. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 Lehet tényleg így gondolja, holnap megkerdezem, hátha csak gy barátnak tekint(meg mindig job mint ha két pasija lenne)
2022. dec. 12. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

A baj ott kezdődik, hogy moziba hívtad el, nem randira. A kettő között van különbség.

Tegyük hozzá, a mozi az egyik legszarabb randi ötlet.

2022. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!