Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, akibe már régóta bele vagyok zúgvay viszont a menő fiú gangbe tartozik és a magukat menőnek gondoló csajok meg folyton ott nyáladzanak körülöttük. Sokat foglalkozik velem, keresi a társoságomat és egy csomót szemezünk, viszont nagyon sokszor ejt a ,,menő csajok" miatt és sose értem, hogy csak azert, hogy a haverjai ne cikizzék, vagy csak úgymond megun. Szerintetek miért csinálja?

2022. dec. 14. 14:04
 1/10 anonim válasza:
100%
zsakba van szerintem
2022. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas a srác.
2022. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is
2022. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy több oka is lehet, de a legvalószínűbb tényleg az, hogy a marketingjét akarja fenntartani ezzel.
2022. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Többet érni neki a haverok meg a csajok, mint te. Az "image"

mindenek fölött. xD

2022. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Toni Kalandzsin válasza:
69%
Fèl a baráti társasága véleményétől vagy nem adsz neki egyértelmű jeleket. De az is lehetsèges hogy úgy gondolja hogy csak húzod az agyát ès inkább hagyja az egészet mert van olyan aki könnyebb "prèda"
2022. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy "szeretik veled" és keresi a társaságod ezt sok felé keppen lehet csinálni.Lehet a szemetes véletlen és azért keresi a tarsasagod mert barátkozni szeretne, és ha tényleg bejonnel neki akkor nem érdekelne (legalábbis szerintem) hogy a többi utcára való lánynak kimondott majom mit gondol rólad
2022. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 vagyok *szemezik
2022. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is így gondolom, csak kiváncsi voltam, hogy teljesen idegenek mit gondolnak erről.
2022. dec. 15. 12:55
 10/10 pelikata válasza:
ha lecserél olyan ringyokra akkor jo nagy barom ha pedig szégyell akkor meg nem érdemel meg
2022. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!