Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne ráírnom a fiúra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ráírnom a fiúra, aki tetszik? Olvassátok el lent is!

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. (Az osztályomból) Eléggé régóta. Nemrég volt egy éve. Nem teljesen közömbös velem szerintem, de nem mindig ilyen. Nyáron beszélgettünk párszor, de majdnem mindig én írtam. Élőben sokkal érdeklődőbb, ott inkább szól hozzám ő is. Írásban, miután ráírtam, a beszélgetés könnyen ment, ő is kezdeményezett témákat, viccelődtünk is és volt hogy órákat beszélgettünk. Ez nyáron kb 3-4 alkalommal fordult elő.


A téli szünetben az a tervem, hogy ráírok, hogy van e kedve beszélgetni. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mégis hogy kellene ezt megfogalmaznom. Csak egy sima ,,Szia van kedved beszélgetni?”-vel? Vagy ,,Lenne kedved beszélgetni?”

Sajnos ezt nem tudom eldönteni. Fontos, hogy ne tűnjek nagyon nyomulósnak.

Van nektek esetleg valami ötletetek ehhez?

Ezzel az egésszel az lenne a ,,tervem”, hogy hátha jóban lennénk annyira, mint közeli barátok. Hogy ő is írjon nekem, én is neki. Egymáshoz fordulhassunk. Majd ezek után persze alakulnának a dolgok. (Remélem)


Nagyon megköszönném, ha segítenétek, nagyon tetszik a fiú és a személyiségünk is összeillik szerintem. Egy kis probléma van csak, osztálytársak vagyunk, de talán ezzel is meg lehet oldani ezt a helyzetet.


Köszönöm!

17/L



2022. dec. 15. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretem, ha egy lány úgy ír rám, hogy szia, szeretnél-e beszélgetni. Teljesen azt érzem, hogy nincs önbizalma, semmi magabiztosság.

Ha szeretnél vele beszélni írj rá, kérdezd meg, hogy van, miújság (próbálj meg specifikus lenni, kérdezz rá egyes dolgokra, mert szia mizu-val nem mész sokra). Ha szeretne beszélgetni, érezni fogod, válaszolni fog, nem tőmondatokban ír, visszakérdez. Ha pedig nem szeretne beszélgetni, azt is érezni fogod. Nem kell erre ráparázni. Vesztenivalód úgysincs, hiszen ha nem csinálsz semmit, akkor így maradtok, ha lépsz, akkor pedig vagy lesz valami, vagy így maradtok.

2022. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Szerintem az nagyon fura, pl ha megkérdezem hogy milyen volt a karácsonya. Mert ez ilyen elsőre hogy mondjam túl mély kérdés. Nyilván nem is a szia mizu kategóriában gondolkozok, hanem hogy van e kedve beszélgetni, mint nyáron. Ott is ilyen ürügyökkel írtam rá, régebbi belsős poénokkal stb. Csak most jelenleg nincsen ilyen amit tudnék alkalmazni. De azért nagyon köszi hogy válaszoltàl! <3

2022. dec. 15. 19:36
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem fura, simán megkérdezheted, hogy milyen volt a karácsony.

Ez jó témaindító:)

2022. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Okés köszi!!
2022. dec. 15. 20:13
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Suerintem is gáz ez a lenne e kedved beszélgetni. Olyan kínos. Meg erre max azt tudom mondani hogy igen. De akkor miről beszélgtünk? Jobb rögtön témával nyitni. Ha meg nincs kedvem sem fogom azt mondani, hogy nincs.
2022. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben. Lehet igazatok van. De akkor mégis hogyan? A karácsonytól nincs jobb ötletetek?
2022. dec. 15. 20:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne tökölj ennyit, mikor lesz még Karácsony?

Nem fog nyomulósnak tartani bármit is kérdezel, hisz ismeritek egymást, osztálytársak vagytok..

Ha posztolt valamit mostanában, akkor azzal kapcsolatban is írhatsz.. Láttad a képét, tök jó, kitalálsz hozzá egy kérdést, vagy hozzáfűzöd, hogy te is szoktál / szeretnél azzal kapcsolatosan ezt vagy azt csinálni..

2022. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem tökölök :D

Csak nagyon szeretném ha lenne valami vele. Hogy jóban legyünk stb.

Mert nagyon jó arc gyerek.

2022. dec. 15. 21:15
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Írogatás helyett inkább hívd el korcsolyázni, vagy meginni egy forrócsokit! Ha kölcsönös a vonzalom akkor úgyis levágja mi van, ha nem akkor legalább kiderül, hogy nem lesz semmi.
2022. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

El van törve a keze ^^

Forrócsokizni meg nem szeretném elhívni, de majd még átgondolom, mert az milyen már hogy egy lány hívja el a fiút

2022. dec. 15. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!