Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondtam, hogy nem állok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam, hogy nem állok készen a csókra, azonban egyre jobban azt érzem, hogy szeretném, hogyan mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés

Szóval...a barátommal nem régóta vagyunk együtt, és azt mondtam neki, hogy nem állok még készen a csókra, de ahogy egyre többet vagyunk együtt, egyre jobban szeretem, és egyre jobban szeretném, ha megcsókolna, vagy én őt. Csak félek vele ezt megbeszélni. Tudom, 1000 meg 1000 ilyen kérdés van, de mégis szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan mondhatnám el neki.


A trollok és a vadbarmok kíméljenek, köszönöm!



2022. dec. 18. 16:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
16%
hogy lehet egy csókra készen vagy nem készen állni? én anno ey nyári távorban csókolóztam először nulla előkészülettel nem is tervezetten. a csajjal dumnáltam egyszer csak azon kaptam magam hogy smárolunk. fél perce még eszembe se volt a dolog. hát ennyit erről.
2022. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne beszélj, csináld!


Amúgy, ha romantikáztok (és az első próbálkozásánál nem rúgtad t.kön), tuti újra fog kezdeményezni.

2022. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
"Emlékszel, amit a múltkor mondtam a csókról? Na , az hül.eség volt."
2022. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Mégis készen állok!"
2022. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Írd meg neki. Az a legegyszerűbb.
2022. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2022. dec. 18. 17:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
smárold le egy intim pillanatban. :)
2022. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Közel hajolsz hozzá, az ajkaidat előre tolva, szemedet vágyakozóan az ajkára meresztve, a többit majd ő megteszi.
2022. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen pavatancokat, jatszadozast, 'jaaaaj nem is tudom', 'tudom hogy azt mondtam de nem ugy gondoltam' es hasonlo infantilis dolgokat surgosen fejezd be, mert a pasik eleg hamar kiszurjak am es ott maradsz a ket szek kozott a pad ala esve.
2022. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
74%
Megmondod neki vagy megcsókolod.
2022. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!