Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha idétlenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha idétlenül muszáj lenne felvihognom az osztályba a suliban annak a társaságában aki tetszik? De értehő okokból nem teszem de akkor meg teljesen ideges leszek az osztályban és ilyen forróság fut át rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztályban nm beszélhetek senkink erről mert sajnos a többi lány o.társam árulkodós, kibeszélős, pletykás, engem csak eltűrnek nem igazán komálnak sajnos.

2022. dec. 19. 05:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Meg el kezdenék legszívesebben ugrálni a srác előtt nem értem magam.

Meg bolondultam? Egyre nehezebb vissza fognom magam!

2022. dec. 19. 05:50
 2/7 Isti22 ***** válasza:
80%
Nyugodtan vihogj fel idétlenül, hátha ez tetszik neki. Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy ilyen vagy.
2022. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen rózsaszín köd :D

Sose játszd meg magadat, aki szeret téged (nem csak kapcsolat esetében), azt hagyjad. Szóval ha vihogni akarsz vihogj, ha ugrálni körülötte akkor ugrálj, ennyi

2022. dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezzel nincs gond, ha egyszer kétszer teszed, viszont ha sűrűn akkor inkább fogd magad vissza, mert hülyének fog nézni, nem csak ő de más is.
2022. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerelmes vagy, annyi :)


A vihogást tényleg nem kell túlzásba vinni, ugyanakkor magadba folytani se jó, találd meg az arany középutat.


Az ugrálást hanyagolnám, de amúgy az érzés normális. Számomra legalábbis az, de ki hogy éli meg a szerelmet

2022. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
(Egyébként vihoghatsz - ugrálhatsz akkor is, amikor senki sem látja. Sportolók is csinálják ezt, vagy átlag emberek elmennek bulizni, hogy kiadják magukból. :)
2022. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nagyon ismerős egyszerűen csak győzd le kitartást!
2022. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!