Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ennyire ellentétesen?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit iszik, rendszerint nézni szokott, ezt többen megjegyezték és én is észrevettem. Hosszan bámul, a szemembe is mélyen néz. Múltkor egy buliban kicsit meghúzta a hajam viccből amikor nem figyeltem. Amikor egyedül vártam a kabátomra a ruhatárban, odaállt mellém, és mondta, hogy megvár, ne legyek egyedül. Illetve amikor mentünk el egymással szembe, kicsit összeért a kezünk és enyhén megsimítottuk egymásét (de ezt lehet csak beképzelem) józanul viszont…: Egyszer nagyon kedvesen mosolyogva köszön, máskor viszont inkább úgy tesz, mintha nem is látna, vagy elmormol egy helót úgy hogy kb. rám sem néz vagy teljes mosoly nélkül, teljesen ridegen. És volt olyan is, hogy álltam a bejárat előtt és a szemem sarkából láttam, hogy nagy léptekkel jött volna, de amint észrevett, hirtelen elindult a másik kijárat felé, és került egyet, hogy pont ne fussunk össze.(Bocsi ez így nem túl érthető, de a lényeg, hogy szándékosan tett egy kerülőt azért, hogy ne fussunk össze kettesben.)

2023. jan. 4. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részegen van önbizalma, józanul meg nincs.
2023. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyított tény, hogy ittas állapotban mindenki megnyílik és mond/csinál olyanokat, amiket józanon nem feltétlenül.
2023. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy valójában nem is tetszem neki, csak ittasan így viselkedik?
2023. jan. 4. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Inkább arra, hogy részegen jobban ki tudja mutatni, amit valójában érez.
2023. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Így van. Józanon nincs elég önbizalma ahhoz, hogy odamenjen hozzád. Ezután viszont bátorra issza magát, és lazább lesz.
2023. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Félénk, nem tudja, hogy hogy közeledjen hozzád, és ez őt zavarja a legjobban.

Azzal, hogy elkerül, elkerüli a kudarc elményt is, hogy már megint úgy ment el melletted, hogy nem tudott valami frappánsat mondani neked.

Kérd meg, hogy segítsen valamiben.

Magyarázza el a matekot, vagy hogy milyen fülhallgatót vegyél.

Hozd helyzetbe, olyanba, ahol ügyes tud lenni.

2023. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Voltam hasonló szituban kamasz koromban. A srác a távolból gyakran figyelt, hosszan, ha a szemembe nézett vagy egymás közelébe értünk elkapta a tekintetét, lehajtotta a fejét. De ha messzebb, kvázi "biztos távoságból" látott akkor meg meredten nézett.


Csomószor voltunk ugyanabban a buliban, nem jött oda. Megtehette volna. Úgy voltam vele, hogy oké ha nem akar semmit, nem tetszem neki de akkor minek bámul?


A bátorításra, kezdeményezésre sem lépett.


Azóta az a véleményem, hogy a nő/lány bátoríthatja a másikat, hogy hogyan attól függ, milyen viszonyban vannak, de ne fusson egy olyan után, ne vágyakozzon egy olyan után és ne foglalkozzon olyannal, aki nem lép a bátorításra SE. Mert aki TÉNYLEG akar majd valamit, az majd összeszedi magát. Aki nem szedi össze (aztán volt több ilyen is) az vagy nem akar elégge ahhoz hogy túllépjen a félelmén vagy egyszerűen annyira töketlen, hogy csak elrontaná a kapcsolatot. Nem biztos, hogy ez mindenkivel így van, lehet x-el jobban feloldódik, mint y-al. De sok szenvedéstől kíméli meg magát az ember, ha hamarabb meghúzza a határokat.

2023. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!