Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok nagyon. Cs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok nagyon. Csodás párom van viszont jött a semmiből egy másik srác és nem tudom mi van velem...?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok a barátom velem egyidős, bármit megtenne értem és én is érte. Nagyjából 2 hetente találkozunk (messze lakunk egymástól) a szilvesztert is együtt töltöttük meg amennyi időt csak együtt tudunk lenni. Nagyon jó ember, bírom a családját és az én családom is imádja a fiút. 3 hónapja vagyunk együtt és sajnos nem ismerjük egymást olyan rég, szerintem hamar mentünk bele ebbe az egészbe. Pár napja rám írt egy srác pár évvel idősebb, nagyon jó lelke van (ismeri a barátomat, de nincsenek se jóban, se rosszban) kedves és nagyon hamar megnyílt nekem. Nem tudom, hogy tudja e, hogy ő a barátom vagy, hogy egyáltalán van e, viszont egy hullámhosszon vagyunk, írogatunk sokat, hangüziket küldd (nagyon szeretem hallgatni). Kicsit talán tetszik, nem vagyok benne biztos, meg nem is szabadna semmit éreznem mert tényleg a párom az egyik legnagyszerűbb ember akit ismerek.

Esetleg ha tudnátok valamit tanácsolni, hogy mitévő legyek, tanácsot adni az nagy segítség lenne.

Ui: nem akarom egyáltalán megbántani a párom, de kicsit érdekel a másik srác személyisége mert nagyon különlegesnek tűnik... Jó tudom ez így furcsa lehet, de van benne valami.🥺



2023. jan. 5. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
17 évesen velem is ugyanez volt és a legtöbb barátnőmmel is. Ez ilyen, majd döntesz valamelyik mellett, már ha egyáltalán addig eljut ez a dolog. Ebben nem lehet segíteni, sok ember van, mindig lesz olyan, aki megtetszik.
2023. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy még alkalmas egy komoly párkapcsolatra. Mint az ilyen korú lányok többsége.
2023. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szúrj ki a pároddal, főleg akkor, ha valóban ennyire szereted. Mondd meg szépen ennek az új gyereknek, hogy barátod van, azaz ne közelítsen feléd. Azt írtad, hogy a barátodért bármit megtennél, szóval kezdheted rögtön ezzel.
2023. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus 17 éves tinilány. Az életem szerelme meg a világ legjobb pasija, de már mászna rá a másikra. Bár ez inkább szomorú mint vicces...illetve nézőpont kérdése.
2023. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A hormonok nagyon erősen dolgoznak egy tini lányban, mindent a pillanatnyi érzelmei irányítanak
2023. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a fura, hogy nem utasítod el reflexből azokat, akik ismerkedni próbálnak.:/
2023. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megmondani hogy van már barátod?
2023. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hungarikum_202 ***** válasza:
40%
+1 indok, hogy miért nincs barátnőm.
2023. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szereted a barátod akkor küld el a másikat.
2023. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

“pár évvel idősebb”


Ne.

2023. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!