Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány, aki mindig felkapja a vizet, ha bekövetek valakit, vagy ha valami csajbarátommal találkozok?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy "neked nincs szükséged másra, csak rám, nem kell neked más, csak én, miért foglalkozol velük, mikor itt vagyok én, és csak én tudom megadni neked azt, amit ők sosem lesznek képesek?" - én is kedvelem, de nem járunk, de ez azért... Fura.
2023. jan. 9. 15:48
 1/3 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Ha nem jártok, akkor mi köze van hozzá?
2023. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Bejövünk egymásnak, legalábbis úgy tűnik, de pont, hogy ő az, aki gyakran nem találkozik velem...
2023. jan. 9. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy "semmi közöd hozzá". Valószínüleg féltékenykedésből mondja, és ez amúgy egy remek jel neked, hogy ne foglalkozz vele komolyan a továbbiakban.
2023. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!