Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy temérdek ilyen kérdés van, itt van még egy.


Felfigyeltem egy lányra, ako évfolyamtársam, sajnos nincs közös óránk, vagy ilyesmi, csak a folyosón szoktunk találkozni, ott köszönünk, de kb ennyi. Hogyan tudnék közeledni felé?



2023. jan. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Online vagy ott a folyosón, köszönés, aztán érdeklődés hogy vagy majd beszélgetés.
2023. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha már köszöntesz neki, akkor azt is kérdezd meg, hogy van, milyen órája lesz, szeretne-e felelni, vagy inkább nem, melyik tantárgyat szereti, melyiket utálja, ki a kedvenc tanára... Persze, ezt nem egyszerre kell tőle megkérdezni, hanem fokozatosan. Később kérdezd meg, honnan jár a suliba, elkísérheted-e egy darabon, volna-e kedve egy cukrászdába beülni.

A reagálásaiból tudsz következtetni a továbbiakra.

2023. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 nem, de jó is lenne... :D

Köszönöm a többieknek a választ!

2023. jan. 13. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kontaktot keresnék. Valakit aki jóban van vele és elvezethet hozzá. Akivel amikor beszél odatudnék menni. De az is nagyon jó tipp amit a 2.írt. Én nem online próbálkoznék először. Magamból kiindulva azt sokkal kevésbé preferálom, élőben könnyebben kiolvasható a szàndék. Ha tökös vagy menni fog. Légy határozott, mert az önbizalom szexi, de az egoizmus nem szóval ne ess át a ló túloldalára. Remélem sikerül. Sok sikert(:
2023. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..



Mond meg neki mit érzel iránta. Természetesen ha már legalább 16 hete barátok vagytok. Ha van barátja, próbáld meg elfelejteni. Ha nem tudod tedd amit mondtam. (Egyszóval ismerkedj)

2023. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!