Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szülőknek mennyire jelenthet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőknek mennyire jelenthet gondot 6 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismertem egy lányt, akivel kialakult közöttünk egy összhang, utána pedig egy vonzalom. Úgy, hogy a baráti körünk sok mindenkivel jóba van. Romákkal is tartjuk a kapcsolatot, hogyha normálisak. Pedig én eleinte nem próbálkoztam nála ő kezdeményezett de ő is csak gyengéden. És ekkor már én is elkezdtem bókolgatni neki. De nem csak ez alakította ki közöttünk a vonzalmat. Hanem az eredeti összhang ami közöttünk van és az együtt eltöltött idő. Én egyébként is értetlenebb vagyok a koromnál pár dologban. De azért jobban örültem volna ha roma lányból 19-20 évessel akadok össze. Úgysincs köztük nagyon különbség kinézettben legalábbis egy 15 éveshez képest. Ha csak nincs már ilyen fiatalon gyerekük. Nem úgy mint a magyaroknál gyerek nélkül is.. Szóval ez alapján már gondolom levágta mindenki, hogy az a helyzet, hogy roma származású a csaj. Kedves, állítása szerint jó tanuló amit ki is nézek belőle, csöndes, nem beszél csúnyán. És én nagyon megszerettem ezt a lányt. Jobban eltudok beszélgetni vele és megértőbb mint a magyarok bármilyen korosztályból. De a szülei és a testvérei nem tudom milyenek. Az alapján ahogyan a csaj viselkedik, azt gondolom, hogy egy integrálódott családról van szó. De nem tudom, hogy mit szólnának ahhoz ha a lányuknak egy 6 évvel idősebb gádzsó lenne a palija. Meg nem tudom náluk mi a szokás. Magyar lányok nagy részének ez a korkülönbség nagyon nagy határesettel belefér mert még itt éppen nem olyan nagy a különbség, persze nem mindenkinek. És a szülök sem szoktak nagyon problémázni. De van olyan lány és szülő aki +- 1-2 év miatt is kizárja a lehetőséget aki azt mondja, hogy max 2 év. Aki 3-4 évvel idősebb az már felejtős minden kivétel nélkül. Meg volt az az apuka aki a 16 éves lány mellett szívesen látna egy 18 éves fiút. De amikor a 19 éves haverommal terveztek. Akkor a csávó amiatt, hogy nem 18 hanem 19 éves ráírt, hogyha nem szál le a lányáról akkor a pöcsét levágja XD.

Szóval nem tudom a romáknál mi a helyzet ez ügyben. Ha lenne komolyabb valami biztos, hogy megfogom mondani neki, hogy beszéljen a szüleivel. A korkülönbségről és arról is, hogy fehér vagyok. De nem tudom, hogy megbízhatok e benne. Az én szüleimnek is volt problémája azzal, hogy nagyon nagy rasszisták. De megbeszéltem velük. De anyám még mindig fél attól, hogy a család azt akarja majd, hogy elvegyem feleségül. Mert nekik az a véleményük, hogy hiába integrálódnak mindegyik roma aljas. Mert egy adott helyzetben úgyis előjön a vérük. Hagyjuk már. Én belőlem is kilehet hozni azt, hogy ordibáljak meg verekedjek. És minden más Magyarból, csak ha cigány csinálja akkor azt többen észreveszik. Szerintem sok roma azért olyan amilyen, mert nem nevelik őket normálisan.

21/F, 15/L



2023. jan. 16. 19:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#11 Hát hiába öcskös ezt már előlem nem fogod tudni kimagyarázni. :D
2023. jan. 18. 01:47
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

#11 Nekem nem kell magyarázkodnom. Aki tud szöveget értelmezni, az tudja, hogy mi van odaírva.

Látszik rajtad, hogy görcsösen próbálod igazolni magad, hogy amit teszel, az valójában normális, pedig tudat alatt nagyon is tudod, hogy nem az. Ha pedig azt írod, hogy ez nem igaz, akkor közlöm veled, hogy kiírtál egy kérdést, ami nem született volna meg, ha ez a dolog szerinted normális lenne. Na ez az, amit nem lehet kimagyarázni.

2023. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
Amúgy ezt a lánytól, de főleg a szüleitől kellene megkérdezni.
2023. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A 6 év korkülönbség nem rendkívüli.

A roma családok sem egyformák. Győződj meg arról, hogy milyen a családja és a rokonaik. Ha tartják az ősi roma (cigány) szokásokat, akkor légy nagyon óvatos!

2023. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz a saját korosztályodban ismerkedni? Nem a 6 évvel van a baj, hanem azzal hogy egyetemista vagy/dolgozol, ő meg most kezdi a középiskolát... Ha azt kérdeznéd, hogy baj-e ha 36 évesen ismerkedsz egy 30 évessel, mindenki azt mondaná hogy tök normális, mert felnőttek vagytok. Itt viszont még ezt sem mondhatod el mindkettőtökről...
2023. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

21 éves egyetemistaként korrepetáltam matekból egy 15 éves, szép, szerény, tisztelettudó roma kislányt. A szülőkkel beszéltem először telefonon, ők érdeklődtek a hirdetésemre, teljesen normálisak voltak.

Sajnos a matekot csak bemagolni tudta, érteni nem értette és nem voltam türelmes tanár, így hamar visszamondtam az oktatást.

A kislány kb. 3 alkalmat jött, de minden alkalommal egyre nagyobb dekoltázzsal érkezett. Hogy ezt szülői sugallatra tette-e, vagy ő gondolta jónak, vagy nem gondolt mögé semmit, csak így érezte kényelmesnek, nem tudom.

Tetszett a kislány, de kezdeményezni nem mertem több okból sem. Egyrészt féltem a szülei reakciójától, másrészt cikinek éreztem volna a koleszban, hogy 15 éves kislánnyal kavarok harmadéves egyetemista létemre.

2023. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!