Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjuk meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Párommal úgy érezzük,hogy kezdünk kiszeretni egymásból viszont beszéltünk erről és szeretnénk együtt maradni, valahogy megoldani ezt a problémát. Először én az okot kerestem, hogy mi miatt lehet ez és lehet, hogy a szex miatt van mivel az elmúlt pár hónapban sokszor voltam beteg amire az orvos antibiotikumot írt fel és ez nem tett jót a szervezetemnek, fájt az együttlét viszont párom ezt megértette, nem erőltette stb... Most használtam rá ilyen "gél" szerűséget de ez sem segített igazán úgyhogy lehet komolyabb dolog áll a háttérbe így elmegyek majd nőgyógyászhoz. Ezt csak azért írtam le mivel ez miatt nem nagyon tudtunk együtt lenni és úgy érzem ez is rá segített arra,hogy eltávolodjunk egymástól. Páromnak új munkája van ami 3 műszakból áll így kicsit ezt is furcsa még megszokni, mivel eléggé fiatalok vagyunk (Ő 19, és én is mindjárt 19 leszek) és én még sulizom (érettségi utolsó éve) és így délutános műszakban csak egy órát találkozunk,viszont mivel együtt élünk így nyílván azért jobb a helyzet, hogy másik műszakokban találkozunk. Tudom, hogy fiatalok vagyunk és csak másfél éve vagyunk együtt viszont tényleg nagyon szoros a kapcsolatunk mivel előtte is jóban voltunk már pár éve. Azért is lakunk együtt mert neki nem egyszerű a családi helyzete viszont ebbe most nem mennék bele... Szóval a kérdésem az lenne,hogy vissza lehet-e valahogy hozni azt a nagy szerelmet vagy túl fiatalok vagyunk és így nincs értelme ennek?

2023. jan. 18. 08:26
A kérdező szavazást indított:
Beszéljünk még róla és adjunk magunknak egy kis időt
Engedjük el mert túl fiatalok vagyunk
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mi kapcsol titeket össze.

Ha csak a szex, az idővel csökkenni fog. Ez így működik. Fel lehet dobni, de utána megint csökkenni fog.

Mi mást csináltok még együtt?

2023. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugye írtam, hogy együtt élünk így szoktunk együtt főzni mert tudja,hogy én nagyon szeretek. Viszont mostanában sajnos a programok visszacsökkentek... Itt gondolok például egy mozizásra, akár csak bemenni a városba egyet kajálni vagy bármi. Mivel falun élünk és még nincs jogsink (Nekem február környékén meglesz talán)

így kicsit ez is megnehezíti. Filmezni szoktunk mostanában inkább mivel ő is fáradt átlagban meg én is és nem sok erőnk van sajnos kimozdulni ami tudom, hogy nem túl jó. Úgyhogy mostanában nem töltünk nagyon sok minőségi időt egymással viszont erről is beszéltünk, hogy ezen változtatni kell ezért hétvégén elmegyünk valahova. Jövőhéten pedig éjszakás lesz,akkor is eltudunk menni majd bármerre.

2023. jan. 18. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy őszinte beszélgetés sok mindent tisztázni tud. Mondd el neki, hogy Te hogyan látod, egyrészt az okot, másrészt a javulás útját. Mondja elő is ugyanezt. Arra nagyon ügyelj, nehogy vita, veszekedés legyen belőle. Ha ilyesmi indulna, hagyjátok abba és folytassátok máskor.

A műszakokat meg lehet oldani, hiszen van idő, amikor mindkettőtök szabad, ha nem is naponta lenne így. Kérdezz rá a női betegségedre is, hogy ezt hogyan látja. Egy-két tárgyra törő beszélgetés sok mindent megoldhat, tisztázhat.

2023. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megoldhatatlannak tűnő a helyzet
2023. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tenni fogunk érte, hogy ez megoldódjon. :)
2023. jan. 19. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Probáltatok sikositót de majd a nőgyogyász ugy is ki derití
2023. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom a programjaitokat. Nekem lenne ötletem, vehetnétek két biciklit, biztos mindketten tudtok biciklizni, és fedezzétek fel a környéket biciklivel, 20-30 km-t biciklizni még én is tudok 60 évesen, kirándulhattok is, sok az otthon töltött idő szerintem. Lehet, a fiúnak csak a szex jelenti a kapcsolódást veled, és ez már lecsökkent? Ha közös az érdeklődésetek, az a legfontosabb, ezen kellene "dolgozni". Bár nagyon fiatalok vagytok még, nem hinném (bár az ellenkezőjére is tudok példát), hogy egy 19 éves meg akar maradni az első párjánál.
2023. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

Igen, próbáltuk de nem az a baj, hogy nem vagyok elég nedves szóval majd tényleg a doki eldönti.

2023. jan. 19. 16:37
 9/10 A kérdező kommentje:

#7

Nem hinném,hogy csak a szex jelentené a kapcsolódást mivel tényleg nagyon kötődünk egymáshoz és szeretünk egymással lenni. Szerintem ha ezért lenne velem akkor már lelépett volna mivel ahogy írtam az utóbbi időben nem nagyon tudtunk szexelni.

Igen tudom, hogy nagyon fiatalok vagyunk mindketten de tényleg úgy érezzük és ezt már sokszor beszéltük, hogy együtt szeretnénk majd építeni a közös jövőnket, de nyilván tudom, hogy ennyi idősen nehéz ezt így előre megmondani mi hogyan lesz a későbbiekben. Szerintem is sok az itthon töltött idő, erről is beszéltem már vele és hétvégén elmegyünk valahova pont azért, hogy ezen tudjunk javítani és többet szeretnénk majd eljárni helyekre és egyet kimozdulni.

2023. jan. 19. 16:42
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A kapcsolatot, a szerelmet ápolni, erősíteni kell. Ehhez viszont fel kell nőni, és egót, telefont félretéve egymásra figyelni. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha ezalatt nem sikerül annyira megerősíteni a kötelékeket, hogy az eloszló rózsaszín felhők mögül előbukkan hibákat el tudja viselni, borítékolhat, hogy bukik a mutatvány.
2023. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!