Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Utolsó felköszöntést az ex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó felköszöntést az ex barátnőmnek hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Igen, igen, igen, és igen. Tudom.

Kérlek szépen ne mondjátok, hogy hülye vagyok, mert igen, tudom, hogy hülye vagyok.

Azonban....mégis a segítségeteket szeretném kérni.


14 éves ex barátnőm (én 20) hamarosan 15 lesz. Most karácsonykor szakított teljesen érthetetlen módon azért mert nem érzi jól magát hetero kapcsolatban annak ellenére, hogy életem értelme volt, és a világon mindent megkapott amire csak vágyott, és a pénztárcám engedte.... Egyetlen dologért cserébe. Adjon egy valódi esélyt a szerelemre, mert fülig szerelmes voltam belé, és most is, és borzasztóan fáj, hogy szalított.


Szakítás ellenére megvettem szülinapi ajándékát amit már 6 hónapja terveztem. Vagyis annak egy részét amit már kifizettem. Ez egy:

- Full extrás siófoki tandek ugrás kamerával, képekkel

- A1-es jogosítvány tanfolyam elméleti része már kifizetve.


Ennél több is lehetett volna, de előbb szakított mint, hogy megvettem volna őket.

A lényeg, hogy sokat azt mondják hülye vagy, hogy még mindig adsz, de ezt érzem a szívemben, hogy ezt még oda akarom adni neki.

Amióta letiltott sajnos nem érem el. 😔

Ezért most opciókon gondolkodom:



1. Opció: Egyszerűen bemegyek a suliba és az osztájába bemegyek és mindenki szeme láttára megzavarok egy tanórát 1 perc erejéig amíg elmondom "Petra. Tudom, hogy szakítottál velem, nem akarsz látni, és hallani sem akarsz engem. Talán már semmit nem is érzel irántam, de tudnod kell, hogy noha én ezt tiszteletben tartom, én a világon mindennél jobban szeretlek, így kívánok Boldog 15. Szülinapot neked". Átadom az ajándékot és haza megyek.


2. Opció: bemegyek a suli nyitásakor mindenki előtt a tanáriba. Nagyon szépen kérem az osztályfőnököt, hogy köszöntse fel Petrát a szülinapja alkalmából, és adja át az ajándékomat. Majd elmegyek anélkül, hogy észre venne engem.


Nincs több opció ötletem.


Kérem szépen adjatok még tanácsokat hogyan adhatnám át az ajándékát?



2023. jan. 21. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
20 eves vagy? Jezusom
2023. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jo volt az esti mese
2023. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én egy 3. opciót javaslok. Várd meg a csajt suli után és próbálj beszélni vele. Egyébként abban reménykedsz, hogy ilyen ajándékok mellett visszamegy hozzád?
2023. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az kizárt. 😔 Kerékpárral szokott lenni, néha meg az anyja megy érte. Biztosan nem akar beszélni ha azóta nem is írt.


Nem várom el, hogy vissza jöjjön hozzám ezek miatt... Én csak azt akarom, hogy biztosan tudja... Nem csak megdugni akartam Őt. Én szívemből szerettem Őt. Szeretném jelezbi, hogy soha nem erőltettem a szexet. Mindig az Ő javát néztem, és az Ő döntésére, érzéseire bíztam mikor áll készen rá.

Én tényleg szerettem Őt.


Ez már csak búcsú ajándék.

2023. jan. 21. 00:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Váltsd vissza, add el az ajándékokat, ne erőltesd rá.

Én a lány helyében borzasztóan megalázva érezném magam, ha levágsz egy ilyen szitut. Rohadt ijesztő még így leírva is.

(Mondjuk az iskolába be se engedhetnének.)

2023. jan. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem így leégetnél a sulimban, sajnos apám börtönbe kerülne, mert agyonveretnélek vele.
2023. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Add fel neki postán a kupont.
2023. jan. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

*Ja várj,ha a telódban van...


De mondjuk letiltott, nem akar veled beszélni. Ő szakította meg veled a kapcsolatot. Olyan szekér után nem futunk, ami nem vesz föl.

Inkább menj el egyedül arra a tandemugrásra.

2023. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
95%

Menj el pszichológushoz! Amúgy el kellene gondolkodnod, hogy te egy felnőtt férfi vagy, ő meg egy gyerek! Amit csinálsz, az nem normális. A suliba semmiképp nem mehetsz be, de a kislányt is békén kell hagynod! Az ilyeneket le szokták csukni. Azért mondom, mielőtt hülyeséget csinálnál: pszichológus.


Bár őszintén remélem, csak egy unatkozó kamasz vagy aki ilyen beteg kérdések kiírásával tengeti idejét!

2023. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehogy megtedd vele. Nagyon megalázva és rosszul érezne magat. Ez nem az osztályra vagy a tanaraira tartozik csak rátok.
2023. jan. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!