Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem az a fiú és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem az a fiú és én tetszem neki?

Figyelt kérdés

Régen nagyon tetszett,de mivel nem beszélgettünk így "kiszerettem"belőle. De mégis ha elsétál mellettem a folyosón,mindig úgy megdobban a szívem és pillangókat érzek a hasamba. Amúgy nagyon sokszor engem néz a folyosón (barátnőm is mondta már) akkor is pillangókat érzek, és a szemébe se merek nézni, pedig Régen mindig szemeztem vele.

Szerintetek teszik nekem ?

És én tetszem neki?

Légyszi normális válaszokat írjátok


2023. jan. 22. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amugy lehet, hogy bejossz neki, csak nem latja ezt rajtad, pl kozombosen viselkedsz egyik napon masik napon meg nem.

Vagy felenk es nem mer odamenni hozzad

2023. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettél ki belőle, csak az az intezív érzés veszett el, amit a mindennapi kommunikáció idézett elő. Azt ennyiből nem tudom megmondani, hogy tetszel-e neki, de szerintem a beszélgetést érdemes lenne újrakezdeni.
2023. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2023. jan. 23. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális lány vagy. Egy normális fiúval állsz szembe.


Én szinte teljesen magabiztosan szinte tényként állétom, hogy rettentően tetszel neki.


Hajrá!! ^^

2023. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára mindketten ugyanazt gondoljátok a másikról, csak egyikőtök sem mer közeledni. Lépj Te.
2023. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!