Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden nap latom hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap latom hogyan feletjsem el?

Figyelt kérdés
Az exemmel egy suliba jarok, nyaron szakitottunk es teljesen jol megvoltam nelkule. Viszont amikor elkezdodott a suli elojottek az emlekek es azota is hianyzik. Nagyon ossze szokott zavarni mert amikor tarsasagban vagyunk folyton nez. Valoszinuleg ezert sem tudom elfelejteni, mert remenykedek hatha. Meg szeptemberben ugy volt hogy ujrakezdjuk mert o is akarta de vegul nem lett belole semmi. Most a baratnom kell neki es nagyon szerelmes bele. A baratnom viszont szerintem csak kihasznalja mert akkor megy vissza hozza amikor jelenleg nincsen neki mas. Elkerulni nem igazan tudom mert egy a tarsasagunk. Senkinek nem mondtam el hogy mit erzek iranta es hogy mennyire faj nekem ez az egesz. Ja es egyebkent sokszor szocsatakba keveredunk a sraccal. Nem tudom hogyan tudnek tullepni rajta.
2023. jan. 27. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát talán a legjobb lenne, ha tálálnál valaki mást, így a legkönnyebb elfejteni, bár könny ezt mondani.

Nagyon nagy elhatározás kéne, és ilyenkor arra gondolni, hogy elegem van a szerelemből, meg a srácokból, és egyedül szeretnék boldog lenni. Így is el tudod fejteni, csak kicsit nehezebb, mert csak magadra hagyatkozhatsz, a máskinál pedig a szeretetedet is, ami általában erősebb.

És mondanám azt, hogy közöld a gondolataidat a srácnak, hogy szted a csajszi kihasználja őt, de elég férre érthető.

Tedd fel magadban azt a kérdést, hogy ő a fontosabb jelenleg vagy én?

Ha a válaszod ő, akkor két opció lesz, hogy elmondod neki, mert tényleg aggódsz érte, vagy nem mondod el neki, mert ha elmondod férre érti, és nem fog tudni túllépni a közetetek történteken, emiatt lehet szenvedni fog, és nem fogja szabadnak érezni magát, ahogy most te érzed, és szerintem nem a legcsodásabb érzés. Ez viszont tényleg rajtad múlik, gondold meg alaposan.

Ha magadat választod, akkor nem foglalkozol vele, mert úgy sem lesz semmi baja, hisz biztos hogy nem kedveli annyira a lányt, hogy összetörjön, mert a lány nem őt választotta, meg jobb lenne ha más mondja a férreértések miatt, és biztos annyira okos hogy tudja mi a fene lesz egy idő után, és akkor szabadon sönthet hogy tovább barátkozik, vagy sem. Akkor a régi emlékeket mindketten el tudjátok felejteni.

De harmadik opció, az hogy tényleg megpróbáljátok újra, mert úgy látod, hogy még mindig valami összetart titeket. Egy láthatatlan kötèl.

Mindegy bár szerintem fontos hogy tisztázó magaddal, hogy mit érzel....

Nem akarlak befolyásolni ezért nem írom ide hogy mi a véleményem, de ha úgy érzed szükséged van erre, akkor jelezd

Sok szerencsét! :) Hidd el jó lesz a vége!

2023. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rengeteget segitettel!!! Koszonom!!

Kivancsi vagyok a velemenyedre.😊

2023. jan. 30. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig érzel iránta valamit, de ez nagyon normális, hisz én is egy évig úgy viselkedtek mint aki még mindig kedveli őt, de igazából nem kedveltem, és szerintem túl fogsz jutni rajta. :) Remélem ezután további szép napokat fogsz élni... (nem gondoltam volna, hogy sikerül ilyen idióta mondatot összeraknom XD)
2023. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En erzek iranta igen. De ezt senkinek sem vallom be mert nagyon szegyellem. Undorito az a fiu, egyfolytaban piszkal nem tud nem beszolni nekem. Ugyh ugy erzem konnyu dolgom lesz a kiabrandulassal xd

Koszonom!😊

2023. jan. 30. 22:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!