Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be? Van ideálotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más tetszik, ezért is vagyok kíváncsi különböző véleményekre.

2023. jan. 27. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyen rib4nc.
2023. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, aranyos, mosolygós, sportos/vékony testalkat, hosszú haj, okos, határozott,
2023. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Jó dolog, ha az ember nagyjából tudja mit akar, mi az elképzelése (van ideálja), csak nem szabad mindenképpen ahhoz ragaszkodni. Ha pl jön valakinek egy fiú/lány az életébe, aki nem feltétlenül az illető által elképzelt tökéletes személy, de ezek ellenére jól kijönnek egymással és megvan a szimpátia, akkor nem kell az idealizált képhez ragaszkodni. Tapasztalatból tudom. Ha valakit érdekel az eset privátban kifejtem.
2023. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mostanában nekem bejön a vállig érő sötét haj. Illetve nagyon vonzónak találom, ha a combján van egy minimális fognivaló. Egyébként külsőre konkrét ideálom nincsen. Belső már egy teljesen más világ. Szeretem, ha egy lány határozott, céltudatos és éretten gondolkodik. Szeretem, ha optimista, és nem egy lelki roncs, mivel az engem is le fog húzni idővel. Szeretem, ha bármiről el tudunk beszélgetni, racionálisan gondolkodik, lehet tanulni tőle és van saját véleménye, nem mindig csak helyesel. Ja és szeretem, ha a nevet a szar vicceimen és nem sértődik meg a csipkelődéseimen. Jóformán ennyi :D 21/F
2023. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Külsőre, belsőre, vagy mindkettő?
2023. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak életcéljaik, nem cigizik, nincs hatalmas műkörme, nincs 1kg vakolat az arcán, értelmes, okos, ápolt, igyekszik az egészségére figyelni.

nekem kb ennyi elég.

2023. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én az őrülteket szeretem. Mármint, a totál őrülteket.
2023. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Legyen pici! <3
2023. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!