Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra jó választás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra jó választás egy karkötő?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még odább van valentin nap, de szeretem az ilyen dolgokat előre megvenni.

Szóval a barátnőmmel 5 hónapja ismerjük egymást és valentin napra egy karkötőt gondoltam neki.

Na most gondoltam olyanra is hogy mi lenne ha kettőt vennék(párosat) egyiket ő másikat én hordanám. Nem tudom egyrészt eldönteni hogy 1-et vegyek neki, vagy ugye párosat, másrészt milyen karkötőt, simát, mintásat, gravírozottat, neveset, feliratosat...


Ebben kérnék segítséget, és a válaszolóknak előre is köszönöm!



2023. jan. 27. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem régóta van barátnőm, úgyhogy én nem gondolkodok ilyenben, de a helyedben olyat vennék amin a ti nevetek van. Akár mindkettőtöké, akár csak a másiké. Egyébként ez jó ötletnek tűnik.
2023. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Én valami egyszerűt javasolnék, párosat, pl ilyesmit

[link] (szerintem nagyon aranyos a morze kódos ötlet)


De akár te is készíthetsz, akár ilyen morzésat, akár valami olyat, ami valamiképp kapcsolódik hozzátok :)

2023. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó! (Feltéve, ha hord ilyesmit.)


Ásványkarkötő is lehetne mondjuk rajta egy szívvel! :)

2023. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly a barátnőmnek olyan karkötőt vettem amin a kezdőbetűink voltak. Párosat vettem úgyhogy mindkettőnknek ugyanolyan van
2023. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát a túl egyszerű szerintem gagyi és valszeg nem tud sok csaj "morzéul", így a dizájn nem fogná meg - legalábbis engem...:D
2023. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon cuki vagy, hogy már most gondolsz a barátnőd meglepijére, igazán példát vehetnének rólad a többiek is! :)
2023. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A linkelt képen ott van a papír tetején, hogy morzéval van ráírva valami

Az egyszerűbbet meg így értettem, hogy ne valami csicsás dolog legyen

De mindegy... :D

2023. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Hát de sok nő szereti a csicsás dolgot! Egy szál cérnának nem hinném, hogy olyan nagy sikere lenne, bár ki tudja végül is a semminél még az is jobb! :D
2023. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Szerintem a választáskor ne a saját ízlésedre, hanem a párodéra hagyatkozz, hogy ő miket szeret, minek örülne, milyen a stílusa/ízlése/kedvence, őhozzá mi illik!


Sok pasi hajlamos magából kiindulni, hogy neki mondjuk a szürke szín tetszik és az akkor biztos jó lesz a nőjének is, szóval azt akartam írni, hogy jól tetted, hogy gyűjtöd itt is az ötleteket, mert ebből is látszik, hogy te tényleg örömet akarsz szerezni a barátnődnek és ez olyan klassz!

2023. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hungarikum_202 ***** válasza:
65%
Ha te nem, akkkor mi honnan tudjuk, hogy te milyet szeretnél? Nem tudjuk, hogy milyen az ízlésetek.
2023. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!