Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallott egy srác!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott egy srác! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nah szóval van egy srác akivel eddig is elvoltunk de az idei tanévben melegedtünk össze(egy évvel idősebb nálam) . Nagyon sokat beszélgettünk és voltam vele de az én osztálytársam konkrétan féltékeny lett mikor mi nem is voltunk együtt!

Így a kapcsolatunk megszakadt nem is beszéltem vele azóta egészen a mai napig.:

Igazából vége lett minden órának nekünk és nekik is és mire mennék haza félre hívott kimentünk egy olyan helyre ahol senki se látt se hall kb. Soha nem járnak oda és láttam rajta hogy nagyon izgul meg is jegyeztem aztán bevallotta nekem hogy szerelmes hát kb. Csak néztem rá ő meg elment de kaptam egy levelet is tőle még hogy talizunk este 10 kor a "focipályán" (igazából nagyon sokat járunk ki mi így gyerekek ) nem tudom hogy elmenjek-e ?



Akit érdekel részletesebben a sztori nézze meg az előző kérdést vagy írjon privátban!



2023. febr. 9. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ismertesd meg vele a felültetés fogalmát imádni fogja.
2023. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennél el? Tök jó lehetőség lenne, hogy mégjobban megismerjétek egymást. Figyelj, ha a srác vette a bátorságot és elmondta mit érez, az a minimum, hogy ennyit megteszel érte hogy elmész. Sok sikert!
2023. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Este 10-kor ne menj még vele néptelen helyre, főleg ilyen hidegben.

Viszont nappal találkozz vele, ha te is szeretnél vele ismerkedni.

2023. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Este 10-kor szerintem sem jó ötlet találkozni vele. Nekem eléggé fura,hogy ilyen későn hív ki . Hány évesek vagytok?

Egyenként meg az ilyen féltékeny osztálytársakkal ne foglalkozz!

2023. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Ismert helyre, ahol mások is vannak, elmehetsz vele... de tényleg nem jó ötlet most este 10-kor.

Nappal jobb lenne.

Majd később, ha már együtt vagytok, mehettek este is.

2023. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

"Csak néztem rá ő meg elment"


Tyuha, erős kezdés. Ott mindenki szeme láttára?


:Dd

Mondjuk ha este 10kor a focipalyan kepzeli el az elso randit, kb be lehet lőni a további várható színvonalat

2023. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nappal találkozzatok. Kicsit gyanús hogy este akar. Légy résen inkább, és maradj észnél.
2023. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem mentél el. Ha találkozni akarsz vele az nappal tedd meg mint ahogy az előttem lévők mondták
2023. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez akérdés felmerült benned, akkor inkább mond meg neki, hogy bocs, de te nem így érzel. Ne hagyd cserben semmiképp, mert azért ennyit nem nehéz kinyögni. De ne menj el a találkozóra, ne gondolj ilyenekre, hogy jajj szegény, megbéntom stb... meg te sem tudod mit akarsz... hát... dehogynem. Kétségek közt vagy, azaz ez egy rohadt nagy NEM! Akivel együtt akarsz lenni, azon nem fogsz agyalni, hogy mi legyen. Tehát írd meg neki, vagy hívd fel, hogy nem mész el a találkozóra, és nem lesztek egy pár, utána meg kerüld őt, hadd dolgozza fel a trajmáját. Ez a legjobb, amit tehetsz.
2023. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az este 10 erős eléggé. kérdezz rá, nem akarnak-e inkább meginni valami meleget ilyenkor
2023. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!