Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kevés beszélgetés és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kevés beszélgetés és az ismeretség hiánya miatt van?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve szerelmes vagyok egy lányba(kiszemelt és osztálytárs), akit nagyon szeretek, téli szünet előtt még nagyon sokat beszélgettünk és 1,5 éve miután sokat beszélgettünk és nagyon megtetszett, amúgy alig ismerem, mert mindig csak annyit beszélgettünk, hogy hogy vagy, mi újság, még nem tértünk ki más témákra, de téli szünet óta már alig beszélgetünk, vagyis már nagyon keveset és mióta ilyen keveset beszélgetünk és azóta úgy érzem egyszer szeretem és egyszer nem, ha meglátom a suliban alig bírok a közelében meglenni, mert annyira tetszik és amikor nem látom 2-3 napig akkor már azt érzem nem szeretem de mikor nincs jó kedvem nem szeretem, de, ha jó kedvem van szeretem! Amúgy hetente csak 3 napot vagyok suliban 2-3 órát, mivel mozgáskorlátozott és a suli nem akadálymentesített, de ha bemegyek mindig látom!
2023. febr. 20. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. De az is lehet, hogy nem vagy biztos az érzéseidben és amúgy egyáltalán nem is tetszik.


Ha ilyen rég óta tetszik miért nem próbálsz meg közeledni felé,beszélni vele?

2023. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

#6-os válaszoló jól leírta... Oh, bocsánat, mégsem jól, hiszen ez már a 4. kérdés, csak megint újabb megfogalmazásban.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2023. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es Azért nem próbálok, mert téli szünet óta nagyon nehezen ír vissza, mivel csak ott tudnánk beszélgetni, meg már többször is visszautasított, de azért nem akarom elengedni, mert nagyon-nagyon szeretem, próbáltam már elfelejteni, de nem megy!
2023. febr. 20. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszautasított akkor nem sok értelmét látom annak hogy próbálkozz. Sajnos ilyen szar az élet...nem mindig szeret az,akit te szeretsz. Nem tudsz mit tenni,foglald el magad,próbáld elfelejteni.

(1es voltam)

2023. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ha visszautasított, akkor már esélytelen vagy. Legalábbis nála A legjobb amit tehetsz, hogy másokkal ismerkedsz, megpróbálsz mások felé nyitni. Előbb utóbb jön majd valaki új, és már el is felejted a mostanit.
2023. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször visszautasított, ennek annyi.:/
2023. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Szerintem engedd el.
2023. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!