Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély hogy tetszem neki? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy tetszem neki? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

Szeptember óta belé estem az egyik osztálytársamba.Főként a személyiségébe, mert nagyon művelt.Most már szó szerint 0/24 ben rá gondolok (még álmomban is). Neki még nem mondtam el. Csak apró utalásokat adok az irányába pl megkérdezem messengeren hogy hogy van és néha rá mosolygok. Az üzeneteimre flegmán válaszol és eddig csak én írtam rá:(Az osztályteremben sokszor azon kapom magam hogy összenézünk aztán ő elnéz.Sokszor a tekintetébe botlok ahogy bámúl.(de lehet hogy csak túlreagálom).Ő sok lánnyal van jóba és ölelgeti őket.Engem még soha nem ölelt meg.Mondjuk nem nagyon szoktunk beszélni.Az osztály csoportba random olyanokat beír hogy szép vagyok de szerintem csak irónikusan. Bár az ilyen dolgokat nem ismerem fel az aspergerem miatt.Múltkor kint ültünk a többiekkel az udvaron és Ő már menni akart de két lány nagyon visszatartotta.Erre Ő azt mondta hogy csak ha (én) akarja akkor marad, Bár lehet hogy ez is csak irónia. Mégis maradt.


Tudom, elég szarúl fogalmaztam, de köszönöm ha valaki válaszol.



2023. febr. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiből nehéz megállapítani, hopgy valójában hogyan viszonyul hozzád, de az ölelkezős résznél elbizonytalanodtam. Beszélgessetek egymással, ne csak írásban, hanem élőben. Ismerjétek meg egymást személyesen, anélkül nehéz lesz bármit is összehozni. Ha kedvesen viszonyul hozzád, akkor suli után megkérdezed, hogy ő merre megy, és hogy elkísérheted-e. Lényeg, hogy lássa rajtad a szándékot.
2023. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
flegmán válaszol, vagyis nem érdekled.
2023. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha nem jönnél be neki, akkor nem mondana olyan dolgokat. De így valóban nehéz megállapítani. Amúgy élőben is flegma szokott lenni ? Mert lehet, hogy csak üzenetben jön le úgy.
2023. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ennyiből sajnos elég nehéz megsaccolni, de a flegmázás nem jó jel.
2023. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csak szórakozik veled.
febr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!