Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Másfél éve tetszik egy fiú, osztálytársam. Nem tudom, hogy mikor kellene elmondanom neki. Évközben, vagy nyáron, érettségi szünetben, vagy esetleg tavaszi szünetben. Nincs ötletem, mert mindehogyan rossz lenne. Nyáron is, mert úgy vannak programok, hogy látnánk egymást kb a nyár felénél. Szóval nem tudom.

Szerintetek?

17L



2023. febr. 25. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
11%
Házi nyúlra nem lövünk! Pont.
2023. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De sajnos már késő. Fogok rá lőni
2023. febr. 25. 10:07
 3/69 anonim ***** válasza:
82%

1-es, szerintem rá lehet lőni, főleg ha a kérdező már érettségi szünetről beszél, nem fog sokat osztani-szorozni, ha már vége lesz, nem sikerülne, és nem látják egymást.


Az, hogy mikor mondod el, attól függ milyen a viszonyod vele. Ha közelibb, barátibb, akkor akár egy kettesben lévő pillanatnál elmondhatod, vagy lebeszélsz vele egy mozizást, filmezést, akármit.

Ha nem ennyire közeli, akkor viszont valamennyire barátkozni kell vele, figyelni a reakcióit, hogy esetleg le akarna rázni már, vagy jól el van a társaságodban, így valamennyire fel is mérheted az esélyeidet, és már lehet számíthatsz is egy válaszra.

2023. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
40%
Érettségi szünetben nem jó ötlet, mert tanulnia kell majd. Inkább majd nyáron, miután mindennel kész lesz.
2023. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
70%
Érettségi szünet annak van aki épp nem érettségizik,szóval 11. osztályos a kérdező,de az sem nagy probléma. Ezen kívül meg már leírták,csináljatok közös programokat és ha úgy érzed kedvel mondd el neki
2023. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell feltétlen elmondani neki, ráér később is. Először csak hívd el beszélgetni, sétálni, beülni valahova meginni valamit.
2023. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
19%
Akkor lenne jó elmondani neki, ha már nem fogtok egy osztályba járni.
2023. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
58%
#5 Az érettségi szünet azt jelenti, hogy a végzősöknek május elején véget ér a tanítás és az érettségiig már nem kell bejárniuk.
2023. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Itt egy páran félreértették szerintem az érettségi szünet fogalmát. Nálunk az azt jelenti, hogy amikor a végzősök érettségiznek, a többieknek egy hét szünet van, hogy ne zajongjunk a suliban. Én 11.-es vagyok, tehát nekem még most nem kell érettségiznem.


Szoktunk beszélgetni, többször ő jön oda. Viccelődik, érdeklődik. Voltunk egyszer gym-ben is együtt. Elmentünk színházba pár barátunkkal (osztályprogram volt amúgy), ő is ott volt és mellém ült le, megdicsért hogy csinos vagyok. És kicsípte magát rendesen. Ebből az eseményből, meg még sok másikból is azt szűrtem le hogy nem lehetek számára közömbös.

Nyilván ha nem érezném így, hanem azt érrzném hogy teljesen lesz@r, akkor nem akarnám elmondani, mert tudnám hogy teljesen felesleges és pofára esés lenne belőle. Így viszont látok esélyt, és el fogom mondani, csak az időpont kérdéses. Arról ötletem sincs, hogy mikor kéne.

2023. febr. 25. 14:58
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne konkrétan elmondod neki, hanem max hívd el kettesben találkozni. Ha elmegy, és jól érzitek magatokat, akkor közelebb kerültök egymáshoz, és ráértek utána elmondani ki mit érez:)
2023. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!