Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, en is bejohetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, en is bejohetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel oviba egyutt jartunk o volt a legjobb baratom de altalanosba mar nem egy helyre mentubk igy 8 evig semmit se hallottam rola es most ugyan abba a kozepsuliba jarunk es az elet ujra egybe sodort minket. En mar amikor eloszor meglattam tudtam h o az es o is mindig ram nezett es sokaig nezett es rajottem h a napom fenypontja ha lattom OT, csak buszmegbe vagy ha penteken az osztalyunkba van orajuk de ilyenkor mindig engem nez de folyamatosan vagy ha elmegyek mellette vegig nez rajtam, szoval sztem o is felismert de nem tudom. Aztan bekovettem instan es mindig nezi storym meg multkor volt kint kerdezos es irt is bele de utana volt kint kepjelolos is es kert jelolest de meg szivezni se szivezte a kepet szoval nem tudom hogy mivan. Es gondolkodtam rajta h raurok de gaz lenne ha pl nem irna vissza meg h meg azt a kepet se szivezte amin megjeloltem.. es neki is volt kint ngl es megkerdezten h tetszik e neki valaki es azt vakaszolta h "asszem ja" es nem tudom lehet h en vagyok de nem hinnem, szoval sztetek mitcsinakjak vele vagy o mit gondolhat? (Nem vagyok hulye a fiukhoz vokt mar baratom) de o mas o komolyabb

#fiú #szerelem #O is szeret?
2023. márc. 1. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne instán próbálj írni neki, hanem inkább élőben menj oda hozzá, hogy emlékszel még rám, együtt jártunk xy helyre vagy valami. Ebből lehet egy jó beszélgetés, végén megkérded eljönne-e veled talizni sulin kívül.
2023. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha mindenképpen instán akarsz ráírni, előtte egy helyesírási szótárat üss fel, mert kifolyt a szemem mire ezt elolvastam.
2023. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább élőben beszélj vele. Tudom nehéz, tudom, zavarban leszel, stb. De hidd el sokkal jobban megéri. Odamesz hozzá és megkérdezed, hogy szia, véletlenül nem te vagy az aki ebbe és ebbe az oviba jártál? Csak mert olyan ismerősnek tűntél. Sok sikert:)
2023. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem írhatsz instán is, de a helyesírás legyen alap.
2023. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért, csak gyorsan írtam és félre nyomtam, ékezetet meg azért nem tettem oda mert telefonon így szoktam írni
2023. márc. 3. 06:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem miattunk, mert mi ki tudjuk bogarászni, csak ha a fiúnak írsz, akkor kicsit igényesebben. Ne önéletrajz szinten, de azért az alap legyen meg.
2023. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!