Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen, mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, mit csináljak? Kezdjem újra? a többi lent

Figyelt kérdés
A sulinkból elment a crushom, és a barátjától elkértem a telefonszámát, ráírtam, először sms-eztünk, majd vibereztünk, aztán snapchaten beszélgettünk. Általában én írtam, de ő is rengeteg képet küldött. Egyszer a kertjükben lvő rózsabokrot lefotózta, és elküldte nekem. Én erre csak úgy regáltam, hogy szép, ez a szokásos, tudjátok. Aztán úgy három hónapig írogattunk, lemerült a telóm, nem érdekelt az internet, a közösség, és augusztus végén feltöltöttem a telomat, megnéztem a fiú küldött még sok-sok képet, azt is láttam azonban, hogy az egyik barátnőm azt írta, hogy hallod bekövetett a "Kis Pista"! Szerinted ő az? Visszajelöljem? Írtam: Persze, ez még nem volt gyanús, de mikor a lány a suliban mondta, hogy olyanokat küld neki, hogy hogy vagy meg jó éjt, akkor nagyon féltékeny lettem. Azt mondtam magamnak, én már nem szeretem (amúgy szeretttem), egyszer falunapkor ott volt a fiú az egyik haverjával, és a barátnőim pont látták az egészet: mikor a fiú meglátott, eltakrta az arcát és elindult az ellenkező irányba. És akkor mondta utána egy barátnőm, hogy az a lány és crushom állítoólag van köztük valami. Akkor rohadt rossz lett a hangulatom, pár nappal később bemagyaráztam magamnak, hogy tettszik egy másik fiú, akivel egy ideig írogattam, de aztán szerlmet vallott a legjobb barátnőmnek. akkor egy harmadik fiút kezdtem crusholni, de az nem volt szerelem. És nemrég jöttem rá, hogy crusholom az elsőt. Bekövettem újra snapchaten, mert azóta új telóm lett, visszakövetett, de eddig csak kettő képet küldött, nem is írunk egymásnak. Szerintetek jel volt a rózsabokor? Elhalasztottam egy lehetőséget?

2023. márc. 5. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lemerült telefon rész nekem egy kicsit érthetetlen, de mindegy is.


Lényeg, hogy ha egy srác az arcát eltakarva fordul meg és indul el az ellenkező irányba csak azért, hogy veled ne találkozzon, hááát... Én nem akarnám vele újrakezdeni, az egyszer biztos.

2023. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Ez az egész történet úgy ahogy van, fura. Amúgy szerintem se kezd újra.
2023. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lemerült telefon részt én sem értem..Amúgy szerintem az hogy elküldte a rózsabokrot nem igazán jelent semmit. Ő már egyértelműen túltette magát rajtad, jobban teszed, ha te is elengeded.
2023. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Elment a másik irányba és eltakarta az arcát. Elég nyilvánvalóan közölte, hogy nem kíváncsi rád...:/
2023. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az első fiú nem tudhatta, hogy miért nem válaszolsz. Azt gondolta, nem fontos a számodra. Tudomásul vette, továbblépett. Amikor lemerültél, nem az internet és a közösség nem érdekelt, hanem az emberek, akikkel ott tartottad a kapcsolatot. Az életben először mindig döntsd el, mi a fontos a számodra, aztán annak megfelelően cselekedj. Fordítva nem megy.
2023. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 5-ös, ha nem jött volna át, annak merült le, akiről a kérdező ír.
2023. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves 6-os, idézem a kérdezőt:"


... lemerült a telóm, nem érdekelt az internet, a közösség, és augusztus végén feltöltöttem a telomat,..."


5/6 voltam.

2023. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Bocs, elnéztem és valamiért rosszul emlékeztem. De ez a telefonos rész akkor is furcsa. És nem csak nekem.
2023. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán a mobil internet adatmennyiség fogyott el, vagy a domino feltöltés ideje járt le, tehát a hiváskezdeményezést blokkolták, csak bejövő hívás lehetett. Vagy valmi ilyesmi helyzet volt.
2023. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!