Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk leginkabb tudnatok segiteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk leginkabb tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel meg nyaron osszejottunk par honapra, aztan szeptemberben szakitottunk, nem volt durva, bekeben valtunk el. Nem meselem el mert az hosszu lenne. A lényeg hogy par hete elkezdtunk beszelni ujra, en siman osszejonnek neki es ezt mondtam is neki, es o pedig azt mondta hogy o is szivesen csak ido kell neki. Mondom oke, nem is eroltettem a temat, a talit se, majd ha o ugy erzi. 1 heten at kb minden nap beszeltunk jo reggelt jo ejt uzenetek, minden. Tegnap mar csak 2-3 orankent valaszolt, ma pedig egyaltalan nem is irt semmit, snapeimet se nyitotta meg 5 oraig pedig mindig rogton megynyitja. Pedig beteg, es egesz nap sorit nez, jatszik, szoval tudom hogy raer es otthon van.


Most varom hogy o irjon. De szerintetek csak egy kis szunetre vagyik vagy megunt vagy ra jott hogy megse akarja ujra kezdeni vagy mi?


Es legyszi ne olyanokat irjatok hogy exeddel nem jo otlet ujra osszejonni, ez nem kell. Csak az hogy egy fiu szemszogebol ez miert van?


(Igen tul gondolo tipus vagyok hehe)


16/L



2023. márc. 6. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű dolgot javaslok: most egy darabig (néhány nap) ne írj neki semmit. Ha ő magától keres, akkor fogod látni, hogy még érdekled. Ha nem ír magától, akkor nyugodj bele a gondolatba, hogy ez nem jött össze.

17F

2023. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom!
2023. márc. 6. 18:48
 3/6 NTBS ***** válasza:
37%
Szerintem várjál szerdán nőnap lehet arra készül.
2023. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen lefoglalják a dolgok, amiket otthon csinál, ennyi az egész.
2023. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan elkezdtél ragaszkodni, írogatni neki. Ne írj, várd meg amíg ő ír.
2023. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Téged se az eszedért szeret
2023. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!