Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik, hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Suliban padtársam már egy éve, sok a közös téma, élvezzük egymás társaságát. Màr első pillantásra is tetszett, de màr biztosan tudom, szerelmes vagyok.

Viszont az a helyzet, nem tudom ő is úgy gondol-e rám, nem látom semmi jelét rajta. Nem akarom elrontani a barátságunkat egy szàmára váratlan vallomásssal, de megőrülök, ha tovább kell kínlódnom.



2023. márc. 8. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Menjetek el együtt programokra!
2023. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen, támogatom az elsőt. Probáld meg az iskolán kívül is tartani a kapcsolatot, tanuljatok közösen. Kezdetnek kérdezd meg tőle nincs e kedve beülni suli után egy kávéra, teára.

Illetve azt lehet tudni hogy van e valami kiszemeltje? Ha nem tudni, akkor probálj utána puhatolózni.

2023. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
75%
Mond el neki őszintén.Aztán lesz, ami lesz.De legalább 20 év múlva nem azon rugózol, hogy mi lett volna ha.
2023. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha semmi jelet nem láttál tőle, akkor szerintem ne próbáld meg, mert nagyon kínos lehet egy elutasítás után. Persze ha ez nem tart vissza, akkor csak az őszinteség.
2023. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%

Értem a helyzetedet. Nem könnyű eldönteni, hogy mikor és hogyan mondjuk el az érzéseinket valakinek. Néhány lehetséges tanácsot adhatok neked, de végül te döntesz arról, hogy mit teszel.


Próbáld meg kideríteni, hogy ő is érdeklődik-e irántad. Figyeld meg a testbeszédét, a szemkontaktusát és a hangnemét veled szemben. Keress jeleket arra, hogy ő is vonzódik hozzád vagy csak barátként tekint rád.

Próbálj meg közelebb kerülni hozzá anélkül, hogy nyomást gyakorolnál rá. Légy kedves és figyelmes vele. Tölts több időt vele kettesben vagy közös barátokkal. Mutass neki érdeklődést az életéről és a hobbiiról.


Ha úgy érzed, hogy ő is nyitott lehet rád, akkor merj lépni. Mondd el neki őszintén és bátran az érzéseidet egy alkalmas pillanatban. Ne legyél túl közvetlen vagy tolakodó. Mondd el neki, hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni.

Ha nem viszonozza az érzéseidet, akkor fogadd el a döntését és tartsd tiszteletben a határait. Ne erőltesd rá magad vagy próbáld meggyőzni őt. Legyél hálás a barátságért és próbálj továbblépni.

Remélem ez segített. Bízz magadban és hallgass a szívedre! 😊

2023. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ő láthatott tőled jelet?
2023. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Vagy elhívod sulin kívül találkozni (akár séta, akár beülni valahova), vagy az amit 5-ös megfogalmazott. Hajrá.
2023. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!