Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek irjak ra a sracra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak ra a sracra?

Figyelt kérdés
A sraccal mar tobb honapja beszelgetunk(legtobbszor csak szemelyesen, nagyon ritkan irogatva). Szokott o is keresni engem iskolan kivul. Viszont nem tudom, hogyan kene rairnom, hogy beszelgessunk... mert egy ilyen "szia mizu?" nagyon semmilyen szerintem. Barmilyen otlet(lanyok) amivel el lehet kezdeni egy beszelgetest? Elore is koszi az ertelmes valaszokat. :)

2023. márc. 11. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szokott ő is keresni engem iskolán kívül."


Hát ha gyakran keres téged, akkor már jó esélyekkel indulsz, magyarul nyert ügyed van.


"Legtöbbször csak személyesen, nagyon ritkán írogatva"


Nagyon helyes, egy kapcsolat a fizikai együttlétről szól, a a chates írogatást nagy ívben el kell kerülni. Ha végképp nincs lehetőség találkozni, akkor is inkább a hang/videó hívás.


Nem tudom miért akarsz ráírni, max csak akkor lenne értelme, ha el akarnád hívni találkozni, pl hogy elmondd, hogy te komolyabban gondolod a dolgot, de ez a kérdésből nem derül ki, szóval először döntsd el, hogy neked mi az elképzelés.

2023. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1

Eloszor is koszii a valaszt!

Mivel egy helyen lakunk ezert el tudnam hivni csak ma eleg rossz az ido.(Ezert gondoltam,hogy rairok)


Kuldomben a srac is annak az elvet kepviseli, hogy inkabb szemelyesen vagy videohivasba beszelget, mint irogalva.

2023. márc. 11. 10:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor írj rá, kérdezd meg tudtok-e hívásozni és beszéljétek meg, mikor és hol legyen a tali.
2023. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Jah. Írjál rá. Alkoholos filccel. A homlokára.
2023. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen írj rá bíztasd egy kicsit

Szerintem neked tetszik a fiú és valószínűleg a fiúnak is tetszel...szóval írj rá vagy hívd fel...


"Sziaaa, Hogy vagy mostanában?"

2023. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

Neked is koszonom a valaszt!


Hat igen ez eleg valoszinu..(csak ugy erzem egyikunk se mer lepni)

Megprobalok erot venni magamon:D

2023. márc. 11. 11:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok


Ha senki nem mer lépni akkor nem lesz kapcsolat


Merj lépni hívd el randira.

Nem kell drága helyre mert nem az a lényeg hanem ti, szóval hívd el mondjuk sétálni.


[És a lányok is kezdeményezhetnek randira hívást, kapcsolatot, hagyjuk már el a régi szokást hogy csak a fiú kezdeményezhet meg stb...MINDENKI kezdeményezhet]


Sok sikert ha van valami fejlemény akkor írd majd meg

2023. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5

Megegyszer koszonom a tanacsokat!♡


Igazad van ezzel kapcsolatban, ha nem lep senki nem lesz belole semmi.


Rendbennn

2023. márc. 11. 11:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is ráírhatsz, ahogy ő írt rád, bár egy mizuval sem tudsz mellé lőni, mert egyértelműen érdeklődik irántad.
2023. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom a többieket. Annyi, hogy kezdésnek inkább ne olyat írj, hogy mizu, mert engem pl az őrületbe lehetne vele kergetni. Annyira semmitmondó, kérdezel is és nem is. Akkor már inkább az, amit 5-ös írt, hogy hogy vagy mostanság? Valami ilyesmi jó lesz kezdésnek, a többi majd jön. Hajrá! Írj ha van valami.
2023. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!