Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt irta a srac ebbol mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt irta a srac ebbol mit szurjek le?

Figyelt kérdés
Beszeltem a sraccal(aki tetszik) es mikozben beszeltunk igy a semmibol leirta, hogy a heten szakitott a volt baratnojevel. Ez lehet egy jel arra, hogy ossze akar velem jonni? Mert azert az utobbi idoben eleg sok jelet adott arra, mintha tobbet erezne mint baratsag.

2023. márc. 11. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra adott jelet, hogy szabad.
2023. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
#1 Így van, jelezte a szabadságot, jelt adott a kezdeményezésre.
2023. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Egyetértek az #1-el.

Azért írta ezt, hogy jelezze, hogy nincs senkije, valamint szerintem örülne neki, ha mellette lennél és felvidítanád. Hisz gondolom most valmilyen szinten szarul van lelkileg.

2023. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3 Es hogyan tudnek en is jeleket adni neki? Ig szoktam vele beszelni es mikor irja, hogy koszi akkor azt beszivezem.(multkor mikor beteg volt irtam neki, hogy jobbulast es o is beszivezte)

Egyik nap mondta is nekem, hogy szakitani fog a baratnojevel mert mikor neki van valami lelki problemaja(marmint a sracnak) akkor a csaj otthagyjta ugymond a ...ban.

Kerdeztem tole, hogy megoldotott e az a dolog ami miatt szomoru, de ugy tunik nem szeretne leirni

2023. márc. 11. 22:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki szóval nyugodtam adhatsz jeleket.


Jelek:

-írj rá sokat

-gm és gn üzenetek

-szemezés

-mosoly

-szemezés mosollyal

-nevess a viccein

-hajolj felé a beszélgetés közben

-érintsd meg

-öleld meg

-puszild meg

+hívd el valahova

2023. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

#4

Előben beszéltetek már? Egyáltalán van rá lehetőség? Mert jeleket élőben könnyű közvetíteni a másik felé.

2023. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5

Szemelyesen tobbet szoktunk beszelni es a mosoly es az elpirulas mind a kettonknel. Szemezni is szoktam vele. Megolelni meg nem mertem, egyszer volt olyan, hogy talalkoztunk es ahogy mar ilyen "olelo tavolsagba" lettem tole lattam, hogy mozdulnak a kezei, hogy olelest adjon, de valamiert meggondolta magat..

Erintesek tole megvannak, tolem is csak kevesebb.

Gn/Gm streaket nem tudok neki kuldeni nincs snapje :(

2023. márc. 11. 23:00
 8/19 hungarikum_202 ***** válasza:
77%
#4 vagyok. Visszavonom a kérdésem, nem volt lefrissítve az oldal, így nem láttom a többit. :)
2023. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 hungarikum_202 ***** válasza:
0%
Mármint #6. Na g€ci, milyen figyelmetlen vagyok. Bocsánat xD.
2023. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Semmi gond velem is elo szokott fordulni :D

2023. márc. 11. 23:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!