Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esélyem?(többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?(többi lent)

Figyelt kérdés

Az új osztályomba van egy lány akivel nem is nagyon beszéltünk év elején. Mostnara már elég jóba vagyunk és elekzdtem vonzódni hozzá. Gyakran szemezett velem és én is megpróbáltam jeleket küldeni neki(rámosolyogtam, szív emojikat küldtünk egymásna). Viszont egy ideje úgy tűnik minta amikor a közelébe vagyok kicsit zavarba lenne meg mostanában nem hülyéskedik annyit velem hanem inkább csak beszélget. Meg az is feltűnt hogy gyakrabban néz engem.

Nemtudom hogy mit csináljak mert nem szeretném elrontani a barátságot de kínoz az érzés hogy lehet össze tudnék vele jönni de elszalasztom a lehetőséget.



2023. márc. 13. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerelmes lehet.

Butaság lenne kihagyni az esélyt.



De majd jön az OSZTÁLYTÁRSSAL NE kommandó...

2023. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenképp próbáld meg. Az, hogy mostanában nem hülyül annyit, lehet annak az oka, hogy már nem csak barátként tekint Rád, hanem ő is többet érez irántad, komolyabb kapcsolatot szeretne.


Beszéljetek személyesebb témákról, legyetek egymás bizalmasai, és onnantól már jönni fog magától a többi. :) Szurkolok! ;)

2023. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki mindenképp, nekem is volt hasonló esetem lány ként....😅 szerintem ő is vonzódik hozzád ezért mindenképp megéri lépni. Még ha nem is azonnal... de én a lassan de biztosan híve vagyok:)) szurkolok nektek!^^
2023. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy már megírták, vágj bele a dologba! Ezek egyértelmű jelek, valszeg már szerelmes beléd. Beszélj vele személyesebb (érzelmi) témákról, ha tudod hívd el sulin kívül találkozni. És ne foglalkozz a házi nyulas f@szsággal!
2023. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira
2023. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha vállalod a kockázatát annak, hogy ezzel elrontasz mindent, akkor csináld nyugodtan.:)
2023. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18%
Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy apád véletlenül nem terrorista, mert te egy bombázó vagy.
2023. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, ha őszinte leszel.
2023. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
68%
ne hagyd elmenni mert ha már túl későn kérdezed meg akkor kellemetlen lesz az egész és a te szívedet is összetöri nagyon szurkolok sok sikert:)
2023. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!