Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Emberek! Lenne egy nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonameboi kérdése:

Emberek! Lenne egy nagy kapcsolati kérdésem! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, aki megtetszett, azt hittem én is neki, de utólag kiderült nem, nem azért mert megmondtam neki az érzéseim, csak szoktunk chatelni, és az üzeneteiböl egyértelmü volt. De tényleg, biztosra vettem hogy nem érez különösebb dolgokat irántam, csak jó barátok vagyunk és ennyi, próbáltam elhivogatni, de vagy közbejött neki valami vagy végül csoportos program lett belole, annyi a lényeg, hogy én próbálok közeledni felé. Ma este egy nagyon fura dolog történt. küldött nekem egy screenshotot arról, ahogy az egyik barátojevel videochatel, és ott az insta storym amin rajta vagyok, és írta hogy megmutatta a barátnõjének hogy milyen szép vagyok. Ez több okból is elég fura volt nekem. Ha megmutatta volna a barátnöjének hogy milyen vagyok azt miért küldi el nekem??? ebböl eléggé arra lehet gondolni, hogy érez valamit, de ilyen hirtelen??? eddig egyertelmüen barátként tekintett rám, szóval így fura. régebben túlgondoltam a dolgokat, egy ideje leszoktam szerencsére róla, de most nem tudtam mást csinálni. olyasmit gondolok, hogy ahogy néztem, a barátnöjével online ritkán szokott beszélni, de most elég sok idejig beszélgettek, mert tök sok idejig online volt, és valahogy szóba jöttem (ezt o is mondta nekem), megmondta hogy akartam elhívni vagy ilyesmi, a barátja biztos gondolt rá hogy szeretnék valamit, és ez felkeltett valamit benne, így most próbl valamit :/

öszintén fogalmam nincs mi történhetett, erre gondoltam, szerintetek mi van az egész mögött?



2023. márc. 15. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből azért nehéz megmondani, hogy miért csinálta ezt és pontosan mik a szándékai a lánynak. Lehet tényleg akar tőled valamit, lehet csak egy félreértés, sok oka lehet. Kérdezd meg tőle, ha van lehetőség beszélgess vele élőben is, ne csak írásban.
2023. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy félreértés, mert ha véletlen küldte volna akk kitörölte volna. és hát véletlen küldeni egy képet azért valljuk be elég nehéz. ha érted mire gondolok
2023. márc. 15. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de nem úgy értem. Mondjuk más szándékkal küldte, nem azért mert tényleg tetszel neki. Mondjuk elég valószínű hogy bejössz neki, csak mondom hogy mindenre van esély. De azért beszélj vele élőben is, hogy mi újság.
2023. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra esetleg nem gondoltál amúgy hogy pont a barátnőjével akar téged összehozni ? Én így 2 perc gondolkodás után mondom…a másik hogy neki tetszel és örül hogy a barátnőjének is tetszel és akár az övé is lehetsz ergo már a zsebben érez :d nem értek a nőkhöz de nekem ez a kettő dolog lenne ami után járnék
2023. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
Lehet csak véletlen.
2023. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem hiszem :/

elkuldte a kepet es azt irta utana

bocs

megmutattam a baratnomnek hogy szep vagy


nem hiszem hogy ugy gondolna ram, ma is beszeltunk, es hat ha erezne valamit biztos masokat valaszolt volna. ezert fura ez az egesz nekem.

2023. márc. 16. 19:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Kiderítettem mindent!
2023. márc. 17. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
És, mi lett az eredmény, mire jutottál?
2023. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát a barátnőjével beszéltem, és igazából csak viccből volt az egész...
2023. márc. 18. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Viccből ilyet csinálni... Megérett a világ a pusztulásra.
2023. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!