Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet apa komplexus? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zftzdtre6tz kérdése:

Ez lehet apa komplexus? Vagy szimplán örülök hogy valaki apámként foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Az van hogy anyám és a palija szakítottak. Valamiért az nap hirtelen közelebb éreztem magam anyám (ex) palijához mint előtte, de ez még a szakítás előtt volt. Anyám a pali és én koncertre mentünk, és alapjáraton mindig is egy jó fej palinak tartottam és kölcsönösen csíptük egymást. Na szóval a koncert napján anyám már kicsit ittas volt ezért a barátja vigyázott rám. Aztán a koncert végén anyámmal össze vesztem így szint megint a palija figyelt rám. Elvonta a figyelmem anyámról stb. Viszont oly annyira elfajult a veszekedés hogy anyám és a palija szakítottak. Engem nagyon megviselt ez és nagyon rosszul éreztem magam. Azóta csomószor gondolok arra a férfira. Amúgy nagyon vonzó külsejű férfinak találom és a személyisége is megfogott. Barátnőm van de még sem értem az érzéseim. (Nagyon szeretem a barátnőm hozzá teszem) szerintetek?

16/L



#apakomplexus #Annak mondhatom?
2023. márc. 19. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a férfi tetszik neked és a többi idősebb pasi nem akkor ez nem apakomplexus.Inkább csak ragaszkodsz hozzá és ezért hiányzik.A testvérem párja nekem is szokott hiányozni és mindig érdeklődöm iránta,de soha semmi több nem lenne.Szimplán csak szeretem.Ha neked csak az idősebb korosztály jön be és a korodbeli srácok nem akkor valóban apakomplexus lehet a dologban.Apukád jelen van az életedben?Ha barátnőd van akkor biszex vagy?Szerintem nem beszélhetünk apakomplexusról a te helyzetedben.
2023. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es leírta a lényeget. Ha több ilyen korú férfi is tetszett, akkor valszeg apakomplexus.
2023. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szakítottam a barátnőmmel, a kutyája hiányzott a leginkább. Persze sok tekintetben a barátnőm is, de tudtam, hogy komoly oka van a szakításnak, nem működne a kapcsolat, és mivel ő már sokszor lepattintott, ill. visszakozott, már a tényleges szakítás nemvolt nekem olyan nagy pofon. Főleg mivel nem volt egy hú de lángoló szerelem.

A dilis kutyája viszont tényleg nagyon hiányzik, és még most is sokat gondolok rá, most sem felejtem, pedig már valószínűleg meghalt.


Tényleg nem egészen vágom, hogy te most biszexuális vagy, vagy csak barátnő barátnőről beszélsz csapongva.


Amúgy szerintem nagyon óvakodj attól, hogy legyen köztetek valami, akármennyire bejön, még ha nyitott is lenne. Ez bizony tabu.

2023. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, sajnos apám nem igazán van jelen az életemben :(( és igen bisexuális vagyok! ( köszönöm a válaszod! )
2023. márc. 20. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha 40 eves a ferfi akkor az idos neked.
2023. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolo csak 33 éves
2023. márc. 20. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább ez ragaszkodás a figyelem hiánya amit szakitásuk után érzel ez jön le eddiga történetből.Lehet ha folytatodott volna ki tudja mi lett volna ha ..
2023. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok,szerintem is inkább maga a jelenléte hiányzik neked és nem feltétlenül vagy belé szerelmes.Az is közrejátszik,hogy még most vagy tini ezért a hormonok is mások.Sok tini ilyenkor elgondolkodik,hogy az idősebbek vonzák vagy sem,de az is lehet,hogy bejött neked az ahogyan viszonyul hozzád.
2023. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!